Portfele

W Brødrene, pomożemy Ci wykonywać swoje codzienne czynności i obowiązki. Jeżeli masz odpowiednie rzeczy pod ręką, łatwiej dostosować w pracy oraz codziennych życiowych przygodach. Brødrene jest synonimem prostoty, praktyczności i trwałości. Kierujemy się zasadą, iż prawdziwy luksus jest wynikiem decyzji i wyborów, które podejmujemy- bez czego zdołamy żyć, a co jest nam niezbędne. Wyjątkowa struktura materiału, wspaniałe połączenie walorów estetycznych i funkcjonalności.

Filtry wyszukiwania

Cena
Miejsce na dowód rejestracyjny
Kolekcja

Klasyczne męskie portfele

Męski portfel to jeden z elementów obowiązkowych podczas wykonywania codziennych obowiązków. Jest niemniej ważnym dodatkiem galanteryjnym niż skórzana torba na ramię czy elegancka para butów. Jaki powinien być idealny, męski portfel? Miłośnicy klasyki uwielbiają proste, jednokolorowe, składane portfele, który z powodzeniem pomieszczą zarówno karty płatnicze, gotówkę oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Tego typu portfele cenią panowie w każdym wieku, szczególnie tacy, którzy wszystkie niezbędne rzeczy chcą mieć blisko siebie – w kieszeni spodni lub marynarki. W ofercie sklepu internetowego Brodrene.eu znajdziecie klasyczne portfele skórzane – zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej, wykonane ze skóry naturalnej. Szczególnie popularnym materiałem służącym do produkcji portfeli jest skóra licowa w kolorze czarnym lub brązowym. Projektując skórzane portfele Brodrene.eu zwróciliśmy uwagę na każde pojedyncze przeszycie i odpowiednią ilość miejsca w środku. Skórzane portfele tworzone są z najwyższej jakości materiałów na terenie polskich fabryk. Każdy z nich posiada minimalistyczną ozdobę w postaci wytłaczanego bezpośrednio na skórze logo marki i pakowany jest w stylowe pudełko, co czyni z niego idealny pomysł na prezent.

Skórzane portfele slim wallet

Wszystkim tym panom, którzy cenią sobie aktywny tryb życia, otaczając się jedynie minimum przedmiotów polecamy zakup nowoczesnego portfela slim wallet, którego fenomen polega na tym, że po złożeniu osiąga on grubość niewiększą niż jeden centymetr. Jest to możliwe dzięki temu, że portfel w swym wnętrzu mieści jedynie karty płatnicze. Jego konstrukcja – uszyty został z jednego kawałka skóry, do której doszyto poszczególne kieszenie – jest stabilna i trwała, dzięki czemu produkt zostaje wiernym towarzyszem przez wiele sezonów. Slim wallet Brodrene stworzono w wielu modnych, cieszących oko kolorach, pasujących odcieniem do Twojej torby na ramię lub aktówki. Nie wyobrażasz sobie życia bez monet? Spraw sobie skórzany portfel slim wallet z dopinaną na zatrzask bilonówką, w której pomieścisz drobne monety. Gdy nie będziesz jej potrzebować, skórzaną bilonówkę możesz odpiąć i umieścić na przykład w kieszeni jeansów- nigdy nie wiesz, czy nie będziesz jej potrzebować chociażby płacąc za parking.

Portfele Brodrene z RFID

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, jakie niosą ze sobą współczesne czasy Brodrene.eu stworzyło kolekcję skórzanych portfeli z ochroną RFID, czyli takich, które chronią zawarte w ich wnętrzu karty płatnicze przed złodziejami, wykorzystującymi technikę przepływu fal, mającą zastosowanie w zbliżeniowych transakcjach. Portfele RFID posiadają w swym wnętrzu specjalną membranę, blokującą możliwość pobrania z konta kwoty. Blokada w żaden sposób nie wpływa na wygląd, ciężar i rozmiar portfele. Portfele Brodrene z ochroną RFID posiadają klasyczne kształty i kolory, mieszcząc w swym wnętrzu zarówno karty, jak i gotówkę.

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS