Torby podróżne

Torby podróżne Daleka podróż, wypad za miasto, a może zwykła delegacja - wszędzie będzie Ci potrzebna solidna, skórzana torba podróżna Brødrene. Z łatwością zmieścisz w niej wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak: ubrania, kosmetyki czy bieliznę. Dodatkowym atutem skórzanych toreb podróżnych Brødrene jest ich prezencja. Od jakiegoś czasu elegancka torba męska już nie jest tylko organizerem na najpotrzebniejsze rzeczy, stała się ona...
Torby podróżne Daleka podróż, wypad za miasto, a może zwykła delegacja - wszędzie będzie Ci potrzebna solidna, skórzana torba podróżna Brødrene. Z łatwością zmieścisz w niej wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak: ubrania, kosmetyki czy...
Torby podróżne Daleka podróż, wypad za miasto, a może zwykła delegacja - wszędzie będzie Ci potrzebna solidna, skórzana torba podróżna...

Torby podróżne

Torby podróżne Daleka podróż, wypad za miasto, a może zwykła delegacja - wszędzie będzie Ci potrzebna solidna, skórzana torba podróżna Brødrene. Z łatwością zmieścisz w...
Filtruj

8
produktów

Widok
Sortuj
Podróżna torba skórzana...
Pokaż

Produkt niedostępny, powiadom mnie o dostawie:


Torby podróżne

Daleka podróż, wypad za miasto, a może zwykła delegacja - wszędzie będzie Ci potrzebna solidna, skórzana torba podróżna Brødrene. Z łatwością zmieścisz w niej wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak: ubrania, kosmetyki czy bieliznę. Dodatkowym atutem skórzanych toreb podróżnych Brødrene jest ich prezencja. Od jakiegoś czasu elegancka torba męska już nie jest tylko organizerem na najpotrzebniejsze rzeczy, stała się ona niezbędnym dodatkiem do każdego gustownego stroju. Decydując się na podróżną torbę męską warto rozważyć zakup stylowej skórzanej torby męskiej Brødrene.

Jaka walizka do samolotu? Jaki wymiar bagażu podręcznego do samolotu?

Wybór bagażu podręcznego do samolotu często nie jest łatwy. Każda linia lotnicza ma swoje przepisy i regulaminy. Przed zakupem torby do luku bagażowego koniecznie przeczytaj wszystkie informacje na stronie przewoźnika. Z doświadczenia jednak wiemy, że do samolotu, jako bagaż podręczny, najlepiej zabrać listonoszkę męską lub saszetkę męską. Nie będziesz musiał obawiać się o zbyt duże gabaryty torby podróżnej.

Torba podróżna męska na ramię, czy podróżna męska torba do ręki?

Najlepsze modele skórzanych męskich toreb to takie, które łączą obie te funkcje. Torby podróżne Brødrene w większości można nosić zarówno na ramieniu, jak i w ręce. To wszystko za sprawą solidnych, odczepianych skórzanych pasków, które dodają torbie podróżnej męskiej funkcjonalności i praktyczności.

Skórzane torby podróżne Brødrene to produkty wysokiej jakości

Już na etapie projektowania dbamy o to, żeby skórzane torby Brødrene spełniały najwyższe standardy praktyczności. Ich ucha są solidnie przyszywane, aby podczas przenoszenia torby podróżnej zapakowanej na kilkanaście dni użytkownik miał pewność co do ich niezawodności. Dodatkowo karabińczyki, które dołączamy do skórzanych toreb podróżnych są bardzo mocne i wytrzymałe. Dlatego też ciężką torbę możesz nosić na ramieniu, aby mieć wolne dłonie, gdy niespodziewanie zadzwoni telefon lub zechcesz napić się kawy na wynos. 

Torby podróżne Brødrene ze skóry naturalnej produkujemy z dwóch rodzajów skór

Skórzane torby Brødrene to modele produkowane zarówno ze skór gładkich, jak i skór szorstkich. Wybieramy te materiały, które są najtrwalsze, aby skórzane torby męskie posłużyły Ci przez lata. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz torby ze:

  • skóry gładkiej licowanej,
  • skóry zamszowej,
  • skóry nubukowej,
  • skóry vintage.

Wybierając skórzane torby podróżne Brødrene wspierasz polską firmę

Torby podróżne męskie Brødrene są w całości projektowane, szyte i magazynowane na terenie Polski. Dlatego decydując się na zakup w 100% polskiej torby skórzanej męskiej masz gwarancję otrzymania produktu wysokiej jakości. Nasi konsultanci bardzo chętnie pomogą Ci wybrać najlepszy dla Ciebie model skórzanej męskiej torby Brødrene, odpowiadając na każde Twoje pytanie. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas.