Zestawy

Zestawy prezentowe to świetny pomysł na podarek dla bliskiej osoby. Praktyczne, sprawdzające się na co dzień akcesoria galanterii skórzanej ucieszą każdego miłośnika stylowych akcesoriów, niezależnie od jego wieku.

Zestawy prezentowe Brodrene

Zestawy prezentowe Brodrene składają się z modnych, uniwersalnych portfeli skórzanych typu slim wallet oraz pasujących do nich bilonówek. Podczas ich tworzenia nasi projektanci uwzględnili przede wszystkim potrzeby nowoczesnego mężczyzny, prowadzącego aktywny tryb życia oraz dążenie do posiadania najwyższych jakościowo produktów. Stylowe, cienkie portfele silm wallet Brodrene po złożeniu osiągają grubość zaledwie 1 cm. Dzięki nim unikniesz przepakowanych kieszeni spodni i odkształconych marynarek, zabierając ze sobą jedynie to, czego potrzebujesz – najważniejsze dokumenty oraz karty płatnicze. W męskim portfelu slim wallet pomieścisz również swobodnie gotówkę.

Do portfela slim wallet dobierz bilonówkę

Dzięki niewielkich rozmiarów bilonówce, zapinanej na zatrzask drobne będziesz mieć zawsze pod ręką. Jej niewielkie rozmiary pozwolą Ci na swobodne umieścisz jej w małej kieszeni spodni bez troszczenia się o to, że podczas wykonywania codziennych obowiązków zaskoczy Cię nagła potrzeba sięgnięcia po monety. Bilonówki Brodrene zostały stworzone z tego samego kawałka skóry, w takim samym kolorze, co stanowiący podstawę zestawu męski portfel slim wallet.

Wybierając skórzane zestawy Brodrene oszczędzasz

Co istotne, męskie zestawy Brodrene posiadają atrakcyjną cenę – kupując produkty razem możesz wiele zaoszczędzić. Szukając idealnego pomysłu na prezent marki Brodrene postaw na szyte na terenie Polski, z dbałością o każdy detal elementy męskiej galanterii skórzanej. Niebanalne wzornictwo oraz wysokogatunkowa skóra to połączenie, które można zobaczyć w każdym produkcie Brodrene.

Gotowe zestawy produktów to również oszczędność czasu. Dzięki temu, że możesz kupić za jednym razem wyjątkowy prezent w jednym miejscu, możesz spokojnie relaksować się zakupami przed komputerem bez wychodzenia z domu. 

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS