Na monety

By w bezpieczny sposób móc przechowywać pieniądze potrzebujemy uzupełnić swoją galanterię skórzaną w odpowiedni, męski portfel. Podczas wyboru odpowiedniego portfela warto wziąć pod uwagę podstawowe kryterium, jakim jest jego odpowiednia pojemność oraz przeznaczenie.

Portfel na monety Brodrene

W przypadku, gdy najczęstszym, wykorzystywanym przez nas środkiem płatniczym są karty kredytowe, warto przyjrzeć się ofercie cienkich portfeli skórzanych slim wallet lub etui na karty płatnicze – doskonałych alternatyw dla wszystkich, którym zależy na tym, by kieszenie ich spodni lub marynarek nie były nieestetycznie wypychane. W przypadku tych panów, dla których najważniejszym środkiem płatniczym pozostaje gotówka, warto postawić na klasyczny, rozkładany, męski portfel lub zainwestować w slim wallet z osobnym, wbudowanym miejscem na monety.

Wybierz bilonówkę Brodrene

W przypadku, gdy zamiast kart płatniczych bardziej niezbędnym środkiem płatniczym jest gotówka oprócz tradycyjnego portfela skórzanego warto zainwestować również w dedykowany drobnym monetom element męskiej galanterii skórzanej, potocznie zwany bilonówką. Męska bilonówka Brodrene uszyta została z jednego kawałka skóry, dzięki czemu na długo zachowuje swój pierwotny kształt, będąc odporną na uszkodzenia mechaniczne. Niewielkie wymiary męskiej bilonówki Brodrene pozwalają na jej umieszczenie w małej kieszeni spodni w taki sposób, że nie nie będzie ona utrudniać wykonywania codziennych czynności, a kieszeń nie ulegnie odkształceniu. Dzięki temu nie musisz obawiać się o to, że podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak parkowanie czy kupowanie biletów zabraknie Ci drobnych.

Slim wallet Brodrene z miejscem na monety

Co w przypadku, gdy potrzebujesz posiadać przy sobie zarówno karty płatnicze, dokumenty typu dowód osobisty oraz prawo jazdy, ale i drobne monety? Doskonałym sposobem na to, by w pogotowiu mieć zarówno jedno, jak i drugie będzie zakup męskiego portfela skórzanego typu slim wallet z dodatkowym miejscem, w którym można swobodnie umieścić monety. W ofercie sklepu internetowego Brodrene.eu znajdziecie Państwo modele, w których osobne miejsce stanowi zapinana na napy bilonówka. W ten sposób bezpiecznie możesz przechowywać zarówno, karty, jak i gotówkę, czy bilon bez obaw, że któregoś ze środków zabraknie Ci akurat wtedy, gdy najbardziej będziesz go potrzebować. To świetna alternatywa dla klasycznego modelu męskiego portfela skórzanego. Charakterystyczne przeszycia i wyjątkowy design sprawiają, że męski portfel skórzany Brodene wraz z bilonówką stanowią doskonały pomysł na prezent dla bliskiego sercu pana. Zapakowane w stylowe pudełko, ozdobione minimalistycznym logiem marki portfel i bilonówka marki Brodrene ucieszą zarówno miłośników męskiego, surowego stylu, jak i panów, którzy od wszystkich elementów galanterii skórzanej wymagają funkcjonalności i umiejętności podążania za duchem czasu.

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS