Na monety

By w bezpieczny sposób móc przechowywać pieniądze potrzebujemy uzupełnić swoją galanterię skórzaną w odpowiedni, męski portfel. Podczas wyboru odpowiedniego portfela warto wziąć pod uwagę podstawowe kryterium, jakim jest jego odpowiednia pojemność oraz przeznaczenie.

Filtry wyszukiwania

Cena
Miejsce na dowód rejestracyjny
Kolekcja

Portfel na monety Brodrene

W przypadku, gdy najczęstszym, wykorzystywanym przez nas środkiem płatniczym są karty kredytowe, warto przyjrzeć się ofercie cienkich portfeli skórzanych slim wallet lub etui na karty płatnicze – doskonałych alternatyw dla wszystkich, którym zależy na tym, by kieszenie ich spodni lub marynarek nie były nieestetycznie wypychane. W przypadku tych panów, dla których najważniejszym środkiem płatniczym pozostaje gotówka, warto postawić na klasyczny, rozkładany, męski portfel lub zainwestować w slim wallet z osobnym, wbudowanym miejscem na monety.

Wybierz bilonówkę Brodrene

W przypadku, gdy zamiast kart płatniczych bardziej niezbędnym środkiem płatniczym jest gotówka oprócz tradycyjnego portfela skórzanego warto zainwestować również w dedykowany drobnym monetom element męskiej galanterii skórzanej, potocznie zwany bilonówką. Męska bilonówka Brodrene uszyta została z jednego kawałka skóry, dzięki czemu na długo zachowuje swój pierwotny kształt, będąc odporną na uszkodzenia mechaniczne. Niewielkie wymiary męskiej bilonówki Brodrene pozwalają na jej umieszczenie w małej kieszeni spodni w taki sposób, że nie nie będzie ona utrudniać wykonywania codziennych czynności, a kieszeń nie ulegnie odkształceniu. Dzięki temu nie musisz obawiać się o to, że podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak parkowanie czy kupowanie biletów zabraknie Ci drobnych.

Slim wallet Brodrene z miejscem na monety

Co w przypadku, gdy potrzebujesz posiadać przy sobie zarówno karty płatnicze, dokumenty typu dowód osobisty oraz prawo jazdy, ale i drobne monety? Doskonałym sposobem na to, by w pogotowiu mieć zarówno jedno, jak i drugie będzie zakup męskiego portfela skórzanego typu slim wallet z dodatkowym miejscem, w którym można swobodnie umieścić monety. W ofercie sklepu internetowego Brodrene.eu znajdziecie Państwo modele, w których osobne miejsce stanowi zapinana na napy bilonówka. W ten sposób bezpiecznie możesz przechowywać zarówno, karty, jak i gotówkę, czy bilon bez obaw, że któregoś ze środków zabraknie Ci akurat wtedy, gdy najbardziej będziesz go potrzebować. To świetna alternatywa dla klasycznego modelu męskiego portfela skórzanego. Charakterystyczne przeszycia i wyjątkowy design sprawiają, że męski portfel skórzany Brodene wraz z bilonówką stanowią doskonały pomysł na prezent dla bliskiego sercu pana. Zapakowane w stylowe pudełko, ozdobione minimalistycznym logiem marki portfel i bilonówka marki Brodrene ucieszą zarówno miłośników męskiego, surowego stylu, jak i panów, którzy od wszystkich elementów galanterii skórzanej wymagają funkcjonalności i umiejętności podążania za duchem czasu.

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS