Portfele młodzieżowe

Podczas wyboru idealnych akcesoriów nastolatkowie, oprócz kryterium funkcjonalności, często kierują się także takimi cechami produktu, jak modny wygląd oraz styl, w jakim element galanterii został wykonany.

Filtry wyszukiwania

Cena
Miejsce na dowód rejestracyjny
Kolekcja

Portfele młodzieżowe – stylowe i funkcjonalne

Co obecnie jest modne w świecie nastolatków? Współczesne trendy łączą w sobie nawiązania do wielu okresów i nurtów – od lat 70-tych i inspiracji stylem hippie, po lata 90-te i luźne powiązania ze stylem grunge i sportowym stylem. Z tego powodu najczęściej wybieranymi przez młodzież akcesoriami, w których przechowują gotówkę oraz karty płatnicze są różnorodne akcesoria - klasyczne portfele, cienkie portfele slim wallet oraz bilonówki. Kolorowe, designerskie, wykonane ze skóry naturalnej lub efektownych tekstyliów, często ozdobione niestandardowymi elementami takimi, jak łańcuszek, kolorowy pasek, czaszka lub neonowe przeszycia przykuwają uwagę, wyróżniając nastolatka na tle rówieśników.

Na co zwrócić uwagę, wybierając młodzieżowy portfel?

Nastolatkowie często sięgają po dany produkt ze względu na jego powiązanie z postaciami ze świata filmu czy muzyki lub subkultury, do której należą. Młode kobiety często wybierają portfele ze skóry naturalnej, w jednolitych, żywych kolorach lub z materiału, w pastelowych lub żywych, neonowych kolorach. Mówiąc o portfelach, jakie najczęściej wybierają młodzi chłopcy należy wspomnieć o stonowanych, minimalistycznych, składanych portfelach lub ekstrawaganckich, w których dominującym motywem są portfele w moro, czaszki lub nawiązujące do stylu Dzikiego Zachodu. Młodzieżowy portfel jest niezbędnym elementem całej stylizacji nie tylko ze względu na styl, którym nastolatkowie się utożsamiają ale i praktyczność. Portfel powinien przede wszystkim być niezawodnym kompanem, służącym w szkole, na uczelni czy podczas wycieczek.

Slim wallet lub klasyczny portfel skórzany

Portfel to doskonały prezent dla młodzieży. Odpowiednio dobrany ucieszy nie tylko nastolatków ale i rodziców, którzy zyskają pewność, że wszystkie najważniejsze dokumenty ich pociecha będzie mieć przy sobie, odpowiednio uporządkowane i zabezpieczone. W dobie szybkiego przepływu informacji warto zwrócić uwagę na ochronę danych osobowych oraz środków, zgromadzonych na kartach płatniczych, chroniąc się przed negatywnym wpływem promieniowania, pozwalającego na kradzież środków z konta. Portfele z ochroną RFID pozwolą Ci na zniwelowanie możliwości kradzieży danych bezpośrednio z Twojego portfela i doskonale sprawdzą się w przypadku nastolatków. By uniknąć ryzyka zagubienia się portfela warto zminimalizować ilość przedmiotów w nim się znajdujących, stawiając na cienki portfel typu slim wallet. Cienkie portfele slim wallet nie tylko stylowo wyglądają, ale i świetnie leżą w dłoni. Ich odpowiednia pojemność sprawia, że mieszczą nawet do 8 – 9 kart lub dokumentów. Możesz wybierać spośród klasycznych odcieni męskich, cienkich portfeli, np. czerni lub brązu lub postawić na odważną wersję w kolorze czerwieni lub szarości. Wszystkie portfele męskie Brodrene pakowane są w stylowe pudełka z logiem firmy, co sprawia, że stają się doskonałym pomysłem na prezent. Do męskiego portfela slim wallet dobierz odpowiednią bilonówkę, która również będzie przydatna w przypadku nastolatka.

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS