Teczki

Teczki Modna teczka na dokumenty dla mężczyzny to absolutny niezbędnik każdego eleganckiego pana. Wybierając idealny model kieruj się przede wszystkim jego funkcjonalnością, trwałością i jakością. Funkcjonalność toreb męskich na ramię, skórzanych teczek na dokumenty W ciągu intensywnego dnia w pracy wokół Ciebie znajduje się sporo dokumentów, laptop i inne niezbędne przedmioty. Gdy potrzebujesz mieć je zawsze pod ręką warto...
Teczki Modna teczka na dokumenty dla mężczyzny to absolutny niezbędnik każdego eleganckiego pana. Wybierając idealny model kieruj się przede wszystkim jego funkcjonalnością, trwałością i jakością. Funkcjonalność toreb męskich na...
Teczki Modna teczka na dokumenty dla mężczyzny to absolutny niezbędnik każdego eleganckiego pana. Wybierając idealny model kieruj się...

Teczki

Teczki Modna teczka na dokumenty dla mężczyzny to absolutny niezbędnik każdego eleganckiego pana. Wybierając idealny model kieruj się przede wszystkim jego...
Filtruj

1
produkt.

Widok
Sortuj

Teczki

Modna teczka na dokumenty dla mężczyzny to absolutny niezbędnik każdego eleganckiego pana. Wybierając idealny model kieruj się przede wszystkim jego funkcjonalnością, trwałością i jakością.

Funkcjonalność toreb męskich na ramię, skórzanych teczek na dokumenty

W ciągu intensywnego dnia w pracy wokół Ciebie znajduje się sporo dokumentów, laptop i inne niezbędne przedmioty. Gdy potrzebujesz mieć je zawsze pod ręką warto zainwestować w elegancką skórzaną teczkę męską. W większości teczek skórzanych męskich Brødrene zmieścisz urządzenie o przekątnej 15,6’. Mamy również aktówki męskie, które umożliwiają przenoszenie laptopa o wielkości ekranu 17’. W sklepie internetowym brodrene.eu możesz kupić zarówno małą skórzaną teczkę męską, jak i dużą czarną aktówkę.

Trwałość torby męskiej na ramię aktówki czarnej teczki

Podczas selekcji materiałów do produkcji męskich teczek wybieramy te, które są wyłącznie wysokiej jakości. Torby skórzane męskie szyjemy z dwóch rodzajów skór - skór szorstkich i skór gładkich. Skór szorstkich używamy do produkcji skórzanych teczek męskich Brødrene. Skóry szorstkie to takie, które mają fakturę włosia. Mianowicie, jeśli po takim materiale delikatnie przejedziesz opuszkami palców poczujesz subtelne włoski. Do skór szorstkich można zaliczyć: zamsz, nubuk i skórę vintage. To właśnie z nich produkujemy skórzane teczki męskie Brødrene.

Co to jest nubuk?

Nubuk jest skórą szorstką. Bardzo łatwo można pomylić go z zamszem. Pomiędzy tymi dwoma rodzajami skór naturalnych istnieje niewielka różnica. Zarówno zamsz, jak i nubuk mają włosie, ale w przypadku skóry nubukowej jest ono znacznie krótsze. Zdarza się, że nubuk pokryty woskowaną warstwą jest trudno zidentyfikować - jego faktura jest gładka. Wtedy pomocny staje się zmysł wzroku - z łatwością można zauważyć na skórze nubukowej delikatne przetarcia i ryski. Nadaje to skórzanej teczce Brødrene unikatowości. Dzięki temu masz gwarancję, że nikt inny nie będzie nosić identycznej torby. 

Skóry gładkie używane w produkcji skórzanych teczek męskich toreb na ramię Brødrene

Teczki męskie Brødrene szyjemy z jednego rodzaju skór gładkich - ze skóry licowej. Jest to skóra naturalna pokryta dodatkową warstwą, chroniącą przed wilgocią oraz otarciami. Faktura gładkiej skóry naturalnej jest gładka, więc dotykając jej nie poczujesz żadnych włosków i nierówności. Impregnacja - pamiętaj o protektorze do skórzanych teczek męskich czarnych aktówek. Niezależnie od rodzaju skóry naturalnej, z której jest zrobiona teczka męska aktówka, koniecznie zaopatrz się w odpowiedni impregnat do skór naturalnych. Odpowiednia ochrona skórzanych męskich teczek jest niezwykle ważna, aby zachowały one jak najdłużej swój wygląd. Dzięki zastosowaniu protektora do skór naturalnych Twoja męska teczka skórzana aktówka posłuży w nienaruszonym stanie przez wiele lat. 

Teczki skórzane męskie aktówki Brødrene to w 100% polski produkt

Nasze teczki Brødrene w całości szyjemy i produkujemy na terenie Polski. Wybierając skórzane torby Brødrene wspierasz działalność polskich, rodzinnych firm.