Czapki wiosenno-jesienne

Czapki wiosenno-jesienne Zarówno czapka jesienna , jak i czapka wiosenna to ważne elementy każdego stroju, które oprócz tego, że powinny dobrze wyglądać to jeszcze doskonale spełniać swe funkcje użytkowe. Jesienne i zimowe poranki bywają często mroźne, dlatego potrzebujesz odpowiedniej ochrony Twojej głowy. By zapewnić sobie do tego maksimum stylowego wyglądu zwróć uwagę na czapki na jesień i wiosnę od Brødrene . Klasyczna...
Czapki wiosenno-jesienne Zarówno czapka jesienna , jak i czapka wiosenna to ważne elementy każdego stroju, które oprócz tego, że powinny dobrze wyglądać to jeszcze doskonale spełniać swe funkcje użytkowe. Jesienne i zimowe poranki bywają...
Czapki wiosenno-jesienne Zarówno czapka jesienna , jak i czapka wiosenna to ważne elementy każdego stroju, które oprócz tego, że powinny...

Czapki wiosenno-jesienne

Czapki wiosenno-jesienne Zarówno czapka jesienna , jak i czapka wiosenna to ważne elementy każdego stroju, które oprócz tego, że powinny dobrze wyglądać to jeszcze...
Filtruj

5
produktów

Widok
Sortuj

Czapki wiosenno-jesienne

Zarówno czapka jesienna, jak i czapka wiosenna to ważne elementy każdego stroju, które oprócz tego, że powinny dobrze wyglądać to jeszcze doskonale spełniać swe funkcje użytkowe. Jesienne i zimowe poranki bywają często mroźne, dlatego potrzebujesz odpowiedniej ochrony Twojej głowy. By zapewnić sobie do tego maksimum stylowego wyglądu zwróć uwagę na czapki na jesień i wiosnę od Brødrene.

Klasyczna czarna czapka damska  

Czarna czapka damska to element garderoby na chłodniejsze pory roku, który wpisze się zarówno w sportową, jak i elegancką stylizację. Klasyczną czapkę damską założysz zarówno do wełnianego płaszcza, jak i sportowej, puchowej kurtki z kapturem. Nawet, jeśli na co dzień nie po drodze Ci z nakryciami głowy warto w swojej damskiej, podręcznej torebce mieć pod ręką uniwersalną czapkę damską na takie wypadek krótkiego, nieoczekiwanego spaceru w mroźne popołudnie. 

Jaka czapka na wiosnę?

Mimo, iż wiosna i jesień to czas, gdy na zewnątrz robi się znacznie cieplej to jednak bywają dni, gdy temperatura spada na tyle, że dodatkowa ochrona głowy jest mile widziana. W przypadku mroźnych poranków, czy chłodniejszych wieczorów warto pomyśleć o wrzuceniu do swojej torebki dodatku, jaką jest cienka czapka damska.

Idealna czapka wiosenna dla kobiety powinna wyróżniać się uniwersalnym krojem i kolorami, które łatwo zestawisz ze swoimi wiosennymi okryciami. Czapka damska w kolorze pudrowego różu, beżu, szarości lub brązu zada szyku i uzupełni wiosenne oraz jesienne, lekkie stylizacje na cebulkę. Lekka czapka na wiosnę nie musi oznaczać tego, że będzie używana jedynie podczas chłodów! Zabierzesz ją ze sobą na pierwsze rowerowe wyprawy, czy poranny jogging. Czapki na wiosnę i jesień Brødrene posiadają tak uniwersalne kroje i przyjemne dla ciała materiały, że z powodzeniem dopasujesz je zarówno do sportowej, jak i eleganckiej stylizacji. 

Czapka wiosenna damska czapki damskie Brødrene

Wiosna to pora roku, kiedy wszystko budzi się do życia. Z szafy wyciągamy dawno nie widziane, kolorowe, lżejsze ubrania nie zapominając jednocześnie o tym, że poranki i wieczory bywają chłodniejsze. Na tego typu okoliczności przydatne będą cienkie czapki przejściowe.

Przy wyborze odpowiednich dodatków galanteryjnych warto pamiętać o tym

Nieustającym klasykiem na arenie modnych czapek damskich jest czarna czapka jesienna, a także wariacje na temat brązu i beżu - odcieni, które kojarzymy z nadejściem polskiej, złotej jesieni. Warto wiedzieć, że do okryć wierzchnich w tonacji brązu, beżu, czy zieleni doskonale pasować będą także dodatki w kolorze grafitu lub granatu.