5 cech idealnej torby weekendowej

Opublikowany : 2020-05-14 11:51:38

5 cech idealnej torby weekendowej

W szafie każdego, współczesnego, ceniącego sobie komfortowe podróżowanie mężczyzny powinien znaleźć się niewielki, podręczny, stylowy bagaż. Prywatny wyjazd weekendowy, delegacja, czy szkolenie trwające przeciętnie trzy lub cztery dni zobowiązuje do zabrania ze sobą wygodnego bagażu, o który nie będziesz musiał martwić się w drodze z lotniska, czy pociągu, a w którym pomieścisz wystarczającą ilość niezbędnych Ci przez ten czas przedmiotów, ubrań i dodatków. Doskonałym rozwiązaniem będzie inwestycja w męską torbę weekendową – praktyczny, pojemny, stylowy dodatek, godnie zastępujący często nieporęczne walizki. Często to nic innego, jak powiększone wersje toreb na ramię, do których codziennie pakujemy dokumenty, laptopa oraz inne, niezbędne w pracy rzeczy.

Jakie cechy powinna posiadać idealna, męska torba weekendowa?

1. Wygodne uszy oraz pasek na ramię – uszy Twojej torby weekendowej, nawet jeśli cała została wykonana ze sportowego materiału, powinny być wykonane z wytrzymałego tworzywa, które miękko będzie leżeć w dłoni, ułatwiając przenoszenie torby z miejsca na miejsce. Najlepiej, by była to usztywniana skóra naturalna, tak jak jest to przypadku toreb na ramię oraz toreb weekendowych marki Brodrene. Dodatkowo każda męska torba powinna mieć wytrzymały pasek, pozwalający na swobodne umieszczenie dodatku na ramieniu, co sprawdza się zwłaszcza w podróży, przy większej ilości bagażu.

czarnatorbaweekendowa

2Metalowe nóżki na spodzie torby – w podróży Twój bagaż będzie mieć okazję leżeć na różnych podłożach. Wyposażenie go w solidne, metalowe nóżki, znajdujące się na spodzie uchroni go nie tylko przed wilgocią i brudem, ale i zarysowaniami.

3. Prosty, stylowy fason – pamiętaj, że im bardziej uniwersalną torbę na ramię wybierzesz, tym dłużej będzie Ci ona służyć, uzupełniając zarówno formalne stylizacje, w których główną rolę odgrywa garnitur, jak i te luźniejsze. Stawiając na markę Brodrene, wybierasz stylowe akcesoria, w których pojawiają się elementy mody vintage – doskonałe zarówno na wielkie wyjście, jak i na co dzień.

4. Solidny materiał – jeśli nasza torba ma być uniwersalna, powinna zostać wykonana z materiału, który sprawdzi się zarówno w sytuacji biznesowej, jak i codziennej. Odradzamy kupowanie toreb wykonanych ze sztucznych materiałów, ozdobionych dużym logo. Tego typu produkt sprawdzi się jedynie podczas wizyty na siłowni lub niezobowiązującego wypadu na łono natury. Odpowiednio przygotowana oraz zaimpregnowana skóra naturalna to najlepszy materiał do tworzenia męskich toreb weekendowych. Dzięki jego zastosowaniu torba ma szansę służyć Ci przez wiele lat.

brązowatorbaweekendowa

5. Wymiary dostosowane do luku bagażowego – jeśli zależy Ci na tym, by Twoja weekendowa była maksymalnie uniwersalna, powinieneś wybrać taką, która sprawdzi się także podczas podróży samolotem, spełniając rolę podręcznego bagażu. O odpowiednim dostosowaniu bagażu pisaliśmy tutaj. Dla większości linii lotniczych będą to wymiary 60x40x30 cm. Marka Brodrene, tworząc skórzane torby weekendowe wzięła pod uwagę mobilność swoich klientów, uwzględniając ją podczas projektowania toreb – torby na ramię z łatwością pomieścisz w podręcznym luku bagażowym.

Udostępnij wpis

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS