Brak pomysłu na prezent? Postaw na zestaw portfeli!

Opublikowany : 2020-04-28 12:42:57

Brak pomysłu na prezent? Postaw na zestaw portfeli!

Męski portfel to doskonały pomysł na prezent. Obdarowanego warto jednak zaskoczyć, wybierając zamiast klasycznego, składanego modelu nowoczesne rozwiązanie w postaci cienkiego portfela slim wallet i bilonówki. Sprawdź, jakie propozycje nowoczesnych portfeli ma dla Ciebie marka Brodrene!

Jaki portfel dla aktywnego mężczyzny?

Żyjemy szybko, nieraz nie zastanawiając się nad tym, ile razy dziennie przychodzi nam skorzystać z portfela. Coraz więcej osób podczas płacenia wykorzystuje karty płatnicze. Dzięki temu nie czujemy współcześnie potrzeby posiadania wielkich, składanych portfeli. Marka Brodrene wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych mężczyzn od kilku sezonów, tworzy unikalne modele skórzanych, cienkich portfeli slim wallet, idealnych do przechowywania w nich najpotrzebniejszych dokumentów oraz kart płatniczych. Dla panów, którzy mimo wszystko czują się bezpieczniej, posiadając przy sobie pewną ilość gotówki, Brodrene znalazło rozwiązanie w postaci wygodnych, niewielkich, zapinanych na napy miniportfelików. Bilonówki na monety można w łatwy sposób sparować z portfelem slim wallet lub nosić samodzielnie w kieszeni spodni.


Portfele męskie Brodrene – nowoczesność i unikatowy design

Najwyższa jakość produktu w połączeniu z modnym, unikalnym designem daje użytkownikowi pewność korzystania z dodatku przez wiele sezonów. Marka Brodrene na każdym etapie projektowania dodatków kładzie szczególny nacisk na to, by wszystkie elementy były odpowiednio wykrojone oraz dokładnie obszyte. Skóra naturalna, jaką producent wykorzystuje w swoich projektach, zostaje poddana procesowi specjalnej selekcji, a każdy portfel otrzymuje własny charakter. Możesz wybierać spośród męskich portfeli slim wallet w odcieniu klasycznej czerni, jasnego oraz ciemnego brązu, a także zgniłej zieleni, czy szarości. Do każdego koloru portfela możesz dobrać cienką bilonówkę w zbliżonym lub kontrastowym kolorze. Męska bilonówka to rzecz szczególnie praktyczna wtedy, gdy przebywamy w miejscach, w których dostęp do takich form płatności jak karta jest ograniczony – chociażby na parkingu. Skórzana, zapinana na napę bilonówka Brodrene jest tak cienka i poręczna, że nie zauważysz jej obecności w kieszeni spodni, czy marynarki. Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o portfele slim wallet, które zostały zaprojektowane tak, łatwo ukryć je w kieszeni spodni lub marynarki.

Męski portfel – doskonały pomysł na prezent

Zestaw w postaci cienkiego portfela oraz bilonówki to doskonały pomysł dla każdego pana, który w codziennym życiu ceni sobie minimalizm oraz funkcjonalność. Możesz wybrać spośród modeli klasycznych lub modeli, w których bilonówkę do portfela możesz przypiąć za pomocą zatrzasku, tworząc w ten sposób jeden portfel, w którym miejsce znajdą zarówno dokumenty, karty płatnicze, jak i gotówka. Panom, dla których oprócz funkcjonalności ważną cechą portfela jest ochrona danych zawartych w jego środku, polecamy sprezentować cienki portfel Brodrene z ochroną RFID, chroniący właściciela przed ewentualną możliwością kradzieży danych z jego karty. Każdy zestaw portfeli Brodrene został zapakowany w stylowe opakowanie z logiem marki.

męskie portfele brodrene

Udostępnij wpis

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS