Co pomieści skórzane etui i dlaczego warto je posiadać?

Opublikowany : 2020-05-13 13:34:11

Co pomieści skórzane etui i dlaczego warto je posiadać?

Każdy z nas posiada cenne dla niego przedmioty i drobiazgi, wykorzystywane w codziennym życiu, które chcemy chronić. By robić to skutecznie, warto postawić na akcesoria wykonane z naturalnych oraz wytrzymałych materiałów. Doskonałym materiałem na akcesoria jest skóra naturalna, której najważniejszymi cechami jest odporność na uszkodzenia mechaniczne, elastyczność oraz łatwość w kształtowaniu. Skórzane etui na karty i dokumenty, czy klucze to doskonały pomysł na zorganizowanie drobiazgów, ale i doskonały pomysł na prezent dla każdego, ceniącego sobie porządek pana. Przy wyborze odpowiedniego dla siebie etui warto zwrócić uwagę przede wszystkim na rodzaj materiału, ale i sposób przeszycia oraz  jego pojemność.

Skórzane etui na klucze dla porządku w drobiazgach

Ciągłe noszenie kluczy w kieszeni spodni może skutkować nie tylko przetarciem materiału, czy marynarki, ale i łatwym zagubieniem się przedmiotów. Z reguły nosimy przy sobie nie tylko klucze do mieszkania, ale i do pracy, czy samochodu. Pokrowiec na klucze powinien być na tyle pojemny, by pomieścić swobodnie kilka kompletów – najlepiej, by było zamykane na przykład na zamek błyskawiczny, który w bezpieczny sposób ochroni całość przed zagubieniem, jednocześnie nie uszkadzając materiału spodni lub marynarki przed przetarciem. Sprawdź ofertę etui na klucze od Brodrene – wszystkie modele zostały wykonane z miękkiej skóry naturalnej, ozdobione minimalistycznym logiem marki, a środek zawiera metalowe kółeczko, do którego przytwierdzić możesz swoje klucze. Dodatkową opcją, jeśli posiadamy większą ilość kluczy, jest umieszczenie w etui dodatkowego breloczka. Wybierz skórzany breloczek Brodrene występujący w 7 modnych kolorach – tego typu gadżet możesz z łatwością przytwierdzić do szlufki do paska do spodni, czy umieścić bezpośrednio w etui.

Etui na karty i dokumenty – praktyczny gadżet dla minimalistów

Współcześnie korzystamy z dużej ilości kart płatniczych oraz dokumentów, rezygnując ze składanych, nieraz nieporęcznych portfeli, często wypełnianych zbędnymi paragonami lub ulotkami. Korzystając z tego rodzaju płatności, warto zainwestować w dodatek wykonany z solidnej jakości skóry naturalnej – idealnie w tej roli sprawdzą się cienkie portfele slim wallet Brodrene – wśród nich znajdziesz między innymi portfele slim wallet z ochorną RFID, a także wersje przeznaczone dla kobiet, które posiadają także miejsce na telefon. Cienkie portfele na karty płatnicze świetnie mieszczą się zarówno w kieszeni marynarki, jak i spodni, nie odkształcając ich, doskonale prezentując się także w sytuacjach biznesowych. Im prostszy ich format, tym łatwiejszy i szybszy dostęp do nich. W sklepie brodrene.eu dostępne są także stylowe pudełka z minimalistycznym logiem marki, które świetnie spiszą się w przypadku, gdy skórzane etui – portfel chcemy sprezentować bliskiej naszemu sercu osobie.

etui na klucze brodrene

Udostępnij wpis

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS