FAQ

Jaki jest koszt dostawy?

Aktualne cennik dostawy jest dostępny w zakładce "Koszty i czas dostawy"

Jak najszybciej znaleźć poszukiwany produkt?

  1. Korzystając z wyszukiwarki sklepowej znajdującej się w górnej części strony
  2. Przeglądając główne menu (na górze sklepu) i przechodząc na interesujące kategorie.

Czy muszę rejestrować się, aby złożyć zamówienie?

Nie ma takiej konieczności. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać opcję złóż zamówienie i wypełnić formularz dostawy, jednak nie będą Państwo mieli możliwości korzystania z takich udogodnień jak śledzenie statusów zamówienia, przeglądanie historii zakupów, uczestniczenie w konkursach i akcjach promocyjnych, korzystanie z kodów rabatowych dla stałych klientów itd.

Jak szybko wysyłacie towar?

Standardowo w 24h godziny od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub potwierdzenie przesyłki pobraniowej. Jednak niektóre produkty mają wydłużony czas realizacji (np. 4-6 dni) co determinuje wydłużony czas realizacji zamówienia. Jeśli w zamówieniu znajdują się produkty o różnym terminie realizacji, terminem wiążącym jest ten dłuższy.

Czy mogę otrzymać fakturę razem z przesyłką?

Sklep internetowy brodrene.eu do każdej transakcji wystawia fakturę VAT, która dołączona jest do przesyłki.

Czy po złożeniu zamówienia bez rejestracji otrzymam potwierdzenie drogą mailową?

Jakakolwiek transakcja z naszym sklepem skutkuje otrzymaniem potwierdzenia na wskazany przez Państwa adres mailowy. Dlatego nie ma znaczenia czy Klient założył konto czy dokonał „szybkiego” zakupu bez rejestracji – zawsze otrzyma podsumowanie wraz ze szczegółami na podany adres e-mail.

Czy mogę odebrać zamówiony produkt osobiście?

Każdy produkt w naszym sklepie można odebrać bezpłatnie w dowolnym punkcie odbiorów lub salonie sprzedaży.

Mam już konto w sklepie, ale nie mogę się zalogować. Co robić? 
Jednym z najczęstszych powodów takiej sytuacji jest błędnie wpisywany login (adres e-mail) lub hasło do konta sklepu. Jeśli zapomniano hasła – prosimy kliknąć w link „Przypomnij hasło” dostępny na stronie logowania. Na wskazany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie wraz z instrukcją.

Czy może zdarzyć się, że moje konto zostanie zablokowane?

Administrator sklepu ma prawo zablokować konto użytkownikowi w przypadku złamania Regulaminu. Jeśli doszło do takiej sytuacji, skontaktuj się z nami, a na pewno rozwiążemy tą sytuację. 

Czy moje zamówienie zostało już wysłane?

Informacje o aktualnym statusie zamówienia dostępne są na stronie "Moje konto" (tylko dla zarejestrowanych Klientów). Dodatkowo, na konto e-mail podane przy realizacji zamówienia wysyłane są wiadomości z aktualną informacją o statusie zamówienia ("Przyjęte do realizacji", "Wysłane" itp.). 

W jakim czasie firma kurierska dostarcza przesyłkę?

Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia, czyli średnio 24h od zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia przesyłki pobraniowej. Termin dostawy przy innych formach niż przesyłka kurierska opisany jest w zakładce "Koszty i czas dostawy"

Kurier przyjechał z przesyłką, ale nie było mnie w domu. Co mam zrobić?

Kurier powinien jeszcze dwa razy ponowić dostawę pod wskazany adres. Taka opcja jest gwarantowana w usłudze, jaką wysyłamy nasze przesyłki. Nie wiąże się to oczywiście z żadnymi dodatkowymi opłatami dla odbiorcy. 

Co jeśli przesyłka zostanie uszkodzona podczas transportu?

W takiej sytuacji, przede wszystkim nie należy odbierać przesyłki od kuriera. Jeśli dostarczona przesyłka budzi wątpliwości, a opakowanie jest np. uszkodzone, prosimy o odmowę jej przyjęcia i poinformowanie nas o zaistnieniu takiej sytuacji. Postaramy się jak najszybciej przesłać nowy produkt lub zwrócić wpłaconą należność. 

Dokładniejsze obejrzenie paczki jest możliwe jedynie po uiszczeniu opłaty za przesyłkę oraz po podpisaniu dokumentów przewozowych. W rzeczywistości kurier nie ma obowiązku uczestniczenia w tym procesie, ale można poprosić go, aby zaczekał do momentu sprawdzenia przesyłki. W sytuacji, gdy kurier nie zgodzi się na takie rozwiązanie, należy pamiętać (ewentualnie przypomnieć spedytorowi), że w razie uszkodzenia kurier będzie musiał przyjechać jeszcze raz w celu sporządzenia protokołu szkody. 

W momencie wykrycia szkody i sporządzenia protokołu, przesyłka pozostaje u adresata. Gwarantujemy, że pomożemy w procesie odesłania towaru do naszego sklepu i w dalszym załatwieniu sprawy.

Czy można „odłożyć” wysyłkę zamówienia na późniejszy termin?

Oczywiście, że jest to możliwe. Jeśli zachodzi konieczność późniejszej wysyłki proszę nas o tym bezzwłocznie poinformować mailowo lub telefonicznie.

W jakich godzinach mogę kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta?

Nasi Konsultanci Biura Obsługi Klienta są do dyspozycji:
od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 – 20:00.
od soboty do niedzieli, w godzinach 10:00 - 18:00

Jakie dokumenty powinny znajdować się w przesyłce?

Do przesyłki zawsze dołączamy paragon lub faktura vat.

Co mam zrobić jeśli kurier dostarczył uszkodzoną przesyłkę, ale nie został sporządzony protokół szkody?

W takich sytuacjach reklamacja produktu uszkodzonego podczas transportu jest utrudniona, ale możliwa do zrealizowania. Jeśli przesyłka zostanie odebrana bez wcześniejszych oględzin, należy jak najszybciej skontaktować się z firmą kurierską DPD pod numerem +48 22 577 55 55  i zgłosić chęć sporządzenia protokołu szkody. Gdy przyjedzie kurier, należy z nim sporządzić protokół, zaznaczając skrupulatnie wszystkie szczegóły. Proszę zwrócić uwagę na to, czy dokument jest wypełniany zgodnie ze stanem faktycznym. 

Proszę pamiętać o tym, aby towar podczas spisywania dokumentu był zapakowany w te same materiały, w których odebrany został od kuriera za pierwszym razem. Jest to bardzo ważne dla pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.

Wypełniony i podpisany protokół należy odesłać do naszego sklepu razem z reklamowanym produktem. Dla bezpieczeństwa, przed nadaniem paczki warto dokonać kserokopii ww. dokumentu.

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS