Czas realizacji zamówienia oraz dostawy zależy od wybranego rodzaju wysyłki. Zawsze darmowa wysyłka od 40 zł.

W naszej ofercie dostępne są następujące rodzaje wysyłki:

  • Kurier przedpłata: 1-2 dni 17 PLN
  • Kurier pobranie: 1-2 dni 19 PLN
  • Kurier międzynarodowy: 1-7 dni 75 PLN
  • List polecony: 4-5 dni 10 PLN
  • Paczkomaty przedpłata: 1-2 dni 15 PLN
  • Paczkomaty pobranie: 1-2 dni 18 PLN
  • Punkty DHL POP - płatność przy odbiorze: 1-2 dni 15 PLN
  • Punkty i automaty DHL POP: 1-2 dni 16 PLN

Wyżej podane terminy mają charakter poglądowy; przewidywaną datę doręczenia zamówienia potwierdzimy w e-mailu, potwierdzającym złożone zamówienie.

Czas doręczenia zamówienia liczymy po upływie 24h od złożenia zamówienia. Czas doręczenia nie obejmuje weekendów oraz dni świątecznych i wolnych od pracy.

Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć w okresie świątecznym oraz podczas wyprzedaży i specjalnych promocji. Opóźnienia mogą wynikać z różnych przyczyn, takich jak nowa dostawa, personalizacja produktów, niezależne od nas okoliczności, wypadki losowe, dostawa do oddalonych terenów wiejskich o mniejszej strukturze logistycznej.

Jeżeli zamówienie nie zostało doręczone w wyznaczonym czasie, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi klienta w zakładce „Kontakt”.

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy (Polska). Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. Czas dostawy:

Czas dostawy:

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków z różnych przyczyn losowych bądź zaniedbań. Może to być awaria samochodów, zgubienie paczki, wysłanie do innego oddziału.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Do każdego zamówienia podajemy numer listu przewozowego, dzięki któremu można sprawdzić status przesyłki poprzez wpisanie numeru w wyszukiwarce na stronie firmy kurierskiej, bądź dzwoniąc do centrali firmy kurierskiej i podając numer Listu Przewozowego.

Dostawa Pocztą Polską

W przypadku większości przesyłek jest to od 1 do 7 dni. Niestety, mimo nadawania wszystkich przesyłek jako przesyłki polecone, zdarzają się przypadki znacznych opóźnień w dostawach. Poczta udostępniła narzędzie informatyczne do monitorowania paczek: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ co może być przydatne dla naszych klientów.