Zwroty w Brødrene są zawsze bezpłatne. Czas na dokonanie zwrotu to 101 dni od daty doręczenia zamówienia.

Zwracane produkty muszą być w idealnym stanie (nieużywane, nieprane, z metkami i potwierdzeniem zakupu). W przypadku zamówień złożonych kartą podarunkową, istnieje możliwość wymiany towaru na inny, dostępny w ofercie sklepu Brødrene. 

Zwrotów należy dokonywać na adres: Brødrene, ul. Podwisłocze 6, 35-309 Rzeszów, lub za pomocą strony internetowej szybkiezwroty.pl. Po wybraniu sklepu Brødrene z listy sklepów partnerskich, mamy możliwość wygenerowania darmowego kodu do zwrotu za pomocą paczkomatów.

Brødrene zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zwrotu po upływie 101 dni od doręczenia zamówienia oraz w momencie kiedy zwracany towar jest uszkodzony lub jeżeli nie spełnia on warunków zwrotu. Zwrot wpłaty za zwrot może zostać wstrzymany do momentu przyjęcia i pozytywnego rozpatrzenia przesyłki zwrotnej. 

Jeżeli Państwo chcą zwrócić kilka produktów z różnych zamówień, konieczne jest dołączenie dowodu zakupu oraz formularza zwrotu do każdego zamówienia osobno. Wszystkie zwracane produkty mogą zostać odesłane w jednej paczce.

W przypadku wyboru innej niż w warunkach zwrotów metody odesłania artykułów, koszt zwrotu ponoszą Państwo a wysyłka jest realizowana na własną odpowiedzialność i w razie zagubienia paczki przez przewoźnika, nie ponosimy kosztów związanych z zagubionymi artykułami.