KILKA SŁÓW O NAS…

Pewnego dnia bracia bliźniacy poczuli potrzebę zakupu wytrzymałej, solidnej, skórzanej torby na laptop, która spełnia wszystkie wymagania co do swej funkcjonalności, jednocześnie wyróżniając się w tłumie. W ich głowie narodziła się pewna idea… Dlaczego nie stworzyć własnej marki, która połączy wymagania aktywnego, współczesnego mężczyzny z powszechną już dziś tęsknotą za manufakturą, indywidualizmem i nieśmiertelnym stylem retro? Z potrzeby odwołania do tradycji, w duchu szacunku do klasycznych wzorców służącym rolom, jakie nadaje im współczesny styl życia w roku 2015, na Podkarpaciu powstała marka Brødrene.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA BRØDRENE?

Z czym kojarzy Ci się męski styl? Według nas to nieodmienne połączenie pewności siebie z manierami, których nauczyli nas nasi ojcowie i dziadkowie. To ulotna woń korzennego zapachu klasycznej wody kolońskiej pomieszanej z miękkością bawełny ulubionej koszuli i domieszką zapachu prawdziwego cygaro…. To pewność, że dzięki sprawdzonym dodatkom codziennie, gdy wychodzisz z domu, wyglądasz dobrze i tak samo się czujesz. Twój unikalny, męski styl świetnie podkreśli faktura i zapach najwyższej jakości skóry naturalnej, z której powstaje męska galanteria marki Brødrene.

GALANTERIA SKÓRZANA BRØDRENE

Brødrene to polska marka premium, która dzięki swojemu świeżemu podejściu do współczesnych trendów podbiła serce miłośników eleganckiej, męskiej galanterii skórzanej. W swojej ofercie marka posiada akcesoria, które przydadzą się każdemu aktywnemu, chcącemu dobrze wyglądać gentlemanowi. Męskie torby weekendowe, praktyczne torby na ramię, sportowe saszetki, czy portfele tworzone są z myślą o nowoczesnych Klientach, jednocześnie ceniących sobie unikalny design i dbałość o każdy szczegół. Jesteśmy otwarci na modowe nowinki, słuchając realnych potrzeb naszych Klientów i proponując im produkty w pełni funkcjonalne, w niebanalnej formie. Z tego też powodu marka uruchomiła damską linię dodatków ze skóry naturalnej - damskie torebki oraz portfele wysokiej jakości to produkty cenione wśród miłośniczek mody. 

Brødrene to polska, rodzinna marka, która stale się rozwija. Naszą misją jest poczucie codziennego zadowolenia i satysfakcji z użytkowania męskich, skórzanych dodatków w każdych okolicznościach przez naszych Klientów - w pracy, na spotkaniu biznesowym, służbowym wyjeździe, czy w prywatnych okolicznościach. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą galanterii skórzanej Brødrene. Życzymy udanych, modowych wyborów!