Skóra naturalna licowa - dlaczego warto inwestować w dodatki z niej wykonane?

Marka Brødrene stawia na produkty tworzone z wysokiej jakości materiałów. Dbamy o to, by spełniały one najwyższe standardy jakości, będąc komfortowym w użytkowaniu i dając gwarancję sprawnego korzystania z nich przez wiele sezonów. Z tego też powodu stawiamy na materiał od lat wykorzystywany przemyśle odzieżowym - skórę naturalną - synonim gwarancji jakości na lata oraz ponadczasowego, dobrego stylu. 

Skóra naturalna licowa - materiał na lata

Skóra naturalna określana mianem skóry licowej to jedna z najpopularniejszych rodzajów skóry naturalnej. To skóra gładka, wykorzystywana do produkcji ubrań, butów i galanterii, której zewnętrzna warstwa została poddana mechanicznej obróbce. Po tym procesie nastąpiło jej pokrycie odpowiednim kolorem, a na końcu warstwą wosku - dzięki czemu jej powierzchnia w efekcie końcowym nabrała odpowiedniego połysku. Pokrycie skóry naturalnej warstwą wosku oprócz walorów estetycznych nadaje jej odporność na wilgoć oraz zabrudzenia. Najczęstszym rodzajem skóry licowej jest skóra bydlęca oraz cielęca - są one bardzo wytrzymałe, a jednocześnie miękkie w dotyku, dzięki czemu produkty z nich wykonane doskonale spisują się, będąc kompanami podczas każdego dnia Twojej pracy. Równie częstą, wykorzystywaną do produkcji dodatków skórą naturalną jest skóra jagnięca, która zachwyca swoją gładkością. O ile skóra naturalna bydlęca wykorzystywana jest do produkcji obuwia, toreb lub portfeli, tak skóra jagnięca świetnie sprawdza się w przypadku delikatniejszych dodatków, na przykład rękawiczek. Naturalny proces zużycia skóry naturalnej licowej każdemu z Twoich dodatków dodaje odpowiedniego charakteru - skóra naturalna ma tę właściwość, że bardzo szlachetnie się starzeje, dzięki czemu, służąc  Ci przez długie lata nabiera indywidualnego, modowego rysu. 

Męskie dodatki ze skóry naturalnej licowej 

Męska kurtka skórzana czy obuwie wykonane ze skóry licowej zadadzą szyku i nadadzą męskiego charakteru każdej stylizacji. Nie zapominajmy jednak o innych, równie ważnych jej elementach, w których skóra naturalna licowa zagra pierwsze skrzypce. Mowa o dodatkach typu męska torba na ramię, portfel męski, czy męski pasek do spodni. Dodatki wykonane z solidnej, wysokiej jakości skóry naturalnej od Brødrene nie tylko pełnić będą funkcję użytkową, ale i nadadzą odpowiedniego charakteru każdej stylizacji. Wybieraj spośród rozmaitych stylów i kolorów - wśród dodatków ze skóry licowej od Brødrene coś dla siebie znajdą zarówno fani klasycznych, eleganckich rozwiązań, jak i Ci panowie, których stylem przewodnim na co dzień jest casual.

Impregnacja naturalnej skóry licowej 

Każdy rodzaj skóry naturalnej wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W przypadku skóry naturalnej licowej warto zwrócić uwagę na odpowiednie jej oczyszczanie, nawilżenie oraz dostarczenie jej substancji odżywczych, a finalnie również zaimpregnowanie. Proces ten pozwoli odpowiednio zadbać o użytkowaną przez Ciebie torbę, portfel, czy obuwie, czyniąc ją miękką w dotyku, odpowiednio nawilżoną i chronioną przez negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. 

Sprawdź bogatą ofertę stylowych modeli męskich dodatków ze skóry naturalnej licowej- toreb weekendowych, toreb na ramię, stylowych portfeli, pasków do spodni i wielu innych na Brodrene.eu