Skóra naturalna crazy horse

To jeden z najpopularniejszych rodzajów skóry naturalnej, która z powodzeniem wykorzystywana jest w przemyśle galanteryjnym. Skóra crazy horse to olejowa skóra licowa, która cechuje się doskonałą wytrzymałością, dzięki czemu jest materiałem idealnym do tworzenia galanteryjnych dodatków, które chcemy konsekwentnie użytkować przez wiele sezonów. Z tego powodu po ten rodzaj materiału sięga wiele firm zajmujących się tworzeniem takich dodatków, jak torby skórzane, czy męskie portfele. 

Dlaczego skóra crazy horse?

Oleje, którymi pokryta zostaje skóra crazy horse nadają jej trwałości, ale również zabezpieczają przed przepuszczaniem płynów i wilgoci. Oprócz doskonałej odporności na przetarcia i zarysowania ten rodzaj skóry stał się bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, pozostając jednocześnie bardzo elastycznym. Skóra crazy horse pokryta jest mikrowłosiem, które doskonale wygląda w przypadku dodatków galanterii skórzanej takich jak męska torba na ramię, czy portfel. To, co najbardziej dla niej charakterystyczne to fakt, że po każdorazowym kontakcie dłoni z powierzchnią pojawiają się tam mikroślady, które w konsekwencji użytkowania nadają produktowi indywidualnego rysu. To właśnie te ślady najczęściej przekonują użytkowników produktów galanteryjnych wykonanych ze skóry crazy horse 8do sięgania po kolejne i kolejne dodatki stworzone właśnie z tego materiału. W końcu indywidualne podejście do własnego stylu i mody to trend, który nie przemija! 

Dodaj swojemu outfitowi charakteru! 

Męskie dodatki wykonane ze skóry crazy horse nadadzą Twojemu outifowi charakteru i przykują spojrzenia, gdziekolwiek się pojawisz. Pamiętaj jednak o ich odpowiedniej impregnacji, która w konsekwencji przyczyni się do jeszcze dłuższego korzystania ze swojej ulubionej torby, czy portfela. Dodatek wykonany ze skóry crazy horse najpierw należy oczyścić i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej, upewniając się, że pozbyliśmy się wszelkich oznak wilgoci, a kolejno sięgnąć po odpowiednie środki impregnujące. Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku będzie użycie odpowiednich, specjalnych tłuszczów i kremów do pielęgnacji, które na powierzchnię skóry naniesiemy delikatną ściereczką. Pamiętaj, że w wypadku tego rodzaju skóry nie stosujemy środków nabłyszczających! 

Męskie dodatki ze skóry crazy horse od Brødrene

W sklepie internetowym Brødrene znajdziesz męskie dodatki galanteryjne ze skóry crazy horse. Wśród nich pojawią się zarówno klasyczne portfele męskie, jak i cienki portfele slim wallet projektowane z myślą o nowoczesnych, stylowych Panach, którzy cenią sobie dodatki o unikalnym charakterze. Portfele slim wallet wraz z pasującą bilonówką uszyte ze skóry crazy horse to doskonały i praktyczny dodatek - dzięki nim unikniesz nieestetycznie wypchanych kieszeni, w szczególności wtedy, gdy masz na sobie dopasowaną marynarkę lub kurtkę. W sklepie internetowym Brødrene oprócz portfeli znajdziesz także praktyczne etui i breloki wykonane ze skóry crazy horse. To doskonały pomysł na odświeżenie swojej szafy oraz uniwersalna idea na prezent dla każdego, ceniącego sobie stylowy wygląd mężczyzny.