Zobacz, co możemy Tobie zaproponować!

Marka Brødrene to bezpieczne zakupy, zawsze darmowa wysyłka i zwrot, ale przede wszystkim to polskie produkty w cenie skrojonej na Twoją kieszeń i jakości, której oczekujesz.

Jak powstało Brødrene? (tłum. „bracia” z języka norweskiego)

„Nadmiar generuje deficyt”

Ten krótki, a zarazem niosący w swej głębi cenną wiedzę cytat mógłby posłużyć za wyjaśnienie genezy marki Brødrene. Dlaczego? Pozwól, że Ci opowiemy.

Jesteśmy Tomek i Wojtek – bracia bliźniacy. To my stworzyliśmy i stoimy za rozwojem marki Brødrene.

Kilka lat temu zauważyliśmy, że współczesny, chcący dobrze wyglądać mężczyzna ginie w gąszczu ofert dodatków dedykowanych właśnie jemu. Popularne marketplace i sieciówki proponują nam setki tysięcy produktów. „Przekopanie się” przez nie i wybranie czegoś idealnego dla siebie dla mającego sporo obowiązków (a co za tym idzie ograniczoną ilość czasu) mężczyzny graniczy z cudem.

Nie wiemy jak Ty, ale my potrzebowaliśmy ciekawych, eleganckich, zwracających uwagę i niesztampowych dodatków. W sieci niestety trafialiśmy na turbo modne fasony, w odjechanych kolorach, które zakładając, niekoniecznie czulibyśmy się sobą lub dla odmiany bardzo eleganckie, które nie sprawdzałyby się w codziennym użytkowaniu.

Rozwiązaniem tematu, który jak się okazuje, nurtuje nie tylko nas okazało się stworzenie własnej marki modowej, w której nadrzędnymi produktami stały się dodatki dla Panów. Niezbyt miłe doświadczenia związane z jakością dodatków sprowadzanych z popularnych pod kątem handlu, położonych w Azji krajów spowodowały, że jakość tworzonego produktu stała się dla nas kwestią priorytetową. Postanowiliśmy, że wszystkie produkty Brødrene będą powstawać w Polsce, a cena będzie na tyle przystępna, aby większość nowoczesnych mężczyzn mogła sobie na nie pozwolić.

I tak w 2015 powstały pierwsze torby Brødrene...

Wówczas jeszcze nie wiedzieliśmy, gdzie nas to doprowadzi. Stworzenie pierwszej torby okazało się zadaniem łatwym do zrealizowanie - szybko znaleźliśmy producenta wyrobów skórzanych i wraz z nim zaprojektowaliśmy pierwszy model. Schody pojawiły się później, gdy okazało się, że wiele rzeczy jest w nim do poprawienia. Nasze torby testowaliśmy przez wiele dni i po tym czasie okazywało się, że na przykład trzeba je nieco powiększyć, aby w łatwy sposób wkładało się w ich środek 15- calowego laptopa. Innym razem do pełni szczęścia użytkownika zabrakło kieszonki na klucze czy smartfona. Metodą testów powstały dwa pierwsze modele toreb, których popularność nas zaskoczyła, a jednocześnie pchnęła markę Brødrene na szersze wody.

Poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy kolejne torby, w tym weekendowe.

Pozytywny feedback od Klientów zachęcił nas do poszerzania asortymentu i tak przyszedł czas na stworzenie portfeli. Dlaczego? Mieliśmy dość wypchanych, tylnych kieszeni spodni grubymi, wszystko mieszczącymi portfelami, które włożone w połacie garnituru wyglądały po prostu fatalnie, infantylnie odkształcając biznesowy strój. W naszych głowach powstał jedynie słuszny zamysł – portfele mają być cienkie. No dobrze... Cienkie, czyli jakie?

Chcieliśmy, aby skóra portfela była odpowiednio gruba, dając ochronę znajdującym się wewnątrz kartom i gotówce, a sam portfel idealnie mieścił się w kieszeni spodni, czy marynarki.

Wygląda na to, że nam się udało!

Po portfelach przyszła kolej na kolekcje zimową dla kobiet i mężczyzn, a po tym na paski do spodni. Każda kolekcja tworzona jest tak, by Klient miał jasną i klarowną możliwość wyboru bez zastanawiania się – Czy ten produkt jest na pewno uniwersalny? Czy ta torba starczy mi na lata? Tworzymy kolekcje oparte o wzory ponadczasowe, które wzbogacamy o indywidualne, nowoczesne pomysły. Minimalizm w wydaniu naszej marki to nie tylko prostota firm, ale i kolekcje kapsułowe, w których łatwo odnajdziesz to, czego szukasz, bez konieczności scrollowania kilkunastu stron.

klasyka & indywidualizm = nasz złoty środek na modę

Czy to połączenie się nam udało?

Sprawdź sam.