Torby na ramię

Torby na ramię  Jeden z najbardziej przydatnych dodatków, jakie kiedykolwiek znajdą się w Twoim posiadaniu. Dzięki wybraniu odpowiedniego modelu organizacja najpotrzebniejszych rzeczy w taki sposób, by były ciągle pod ręką stanie się prawdziwą przyjemnością. W kategorii torby na ramię znajdziesz, m.in.:  klasyczne torby męskie w stylu casual, torby na laptopa, eleganckie listonoszki, pojemne teczki. Pomyśl, jak...
Torby na ramię  Jeden z najbardziej przydatnych dodatków, jakie kiedykolwiek znajdą się w Twoim posiadaniu. Dzięki wybraniu odpowiedniego modelu organizacja najpotrzebniejszych rzeczy w taki sposób, by były ciągle pod ręką stanie się...
Torby na ramię  Jeden z najbardziej przydatnych dodatków, jakie kiedykolwiek znajdą się w Twoim posiadaniu. Dzięki wybraniu odpowiedniego...

Torby na ramię

Torby na ramię  Jeden z najbardziej przydatnych dodatków, jakie kiedykolwiek znajdą się w Twoim posiadaniu. Dzięki wybraniu odpowiedniego modelu organizacja...
Filtruj

40
produktów

Widok
Sortuj
Duża męska torba na ramię...
Pokaż

Produkt niedostępny, powiadom mnie o dostawie:


Torby na ramię 

Jeden z najbardziej przydatnych dodatków, jakie kiedykolwiek znajdą się w Twoim posiadaniu. Dzięki wybraniu odpowiedniego modelu organizacja najpotrzebniejszych rzeczy w taki sposób, by były ciągle pod ręką stanie się prawdziwą przyjemnością. W kategorii torby na ramię znajdziesz, m.in.: 

  • klasyczne torby męskie w stylu casual,
  • torby na laptopa,
  • eleganckie listonoszki,
  • pojemne teczki.

Pomyśl, jak dużej torby na ramię potrzebujesz, podczas jakich sytuacji będzie Ci ona służyć (dzień w pracy, spotkanie z przyjaciółmi) i jaki materiał jest przez Ciebie najbardziej preferowany. 

Wielkości męskich toreb na ramię Brødrene

Nasze torby męskie na ramię mają różne wielkości. Najmniejsze z nich to smukłe listonoszki, ale wyposażone w liczne kieszonki i przegrody, żebyś mógł odpowiednio poukładać w nich swoje rzeczy. Męskie torby na laptopa w większości mieszczą sprzęt o przekątnej ekranu 15,6’. Największe i najobszerniejsze są teczki męskie ze względu na ich wysoką funkcjonalność. Dzięki ich wielkości i układowi przegród bezpiecznie przeniesiesz potrzebne dokumenty, sprzęt i notatnik.

Kiedy może Ci się przydać męska torba na ramię?

Codziennie i w każdej sytuacji, ponieważ wypchane kieszenie już dawno stały się passe. Bardziej stylowym rozwiązaniem - w przeciwieństwie do noszenia niezbędnych akcesoriów w spodniach - będzie umieszczenie ich w męskiej torbie na ramię. Możesz nosić w niej na przykład telefon, portfel i klucze - najpotrzebniejsze przedmioty w ciągu dnia. Oczywiście, jeśli na co dzień w pracy potrzebujesz mieć przy sobie dużo dokumentów, odpowiedni sprzęt i coś do jedzenia konieczne postaw na większy model torby męskiej na ramię. Adekwatna do Twoich potrzeb będzie wtedy teczka lub torba na laptopa. 

Materiały, z których są produkowane torby męskie na ramię Brødrene

Męskie torby Brødrene są szyte z czterech rodzajów skór:

  • skóra licowa,
  • skóra zamszowa,
  • skóra nubukowa,
  • skóra ekologiczna.

Skóra licowa to gładki materiał, zamsz natomiast to skóra szorstka. Obie te skóry naturalne łatwo rozróżnić dzięki ich fakturze. Jeśli przesuwając opuszkami palców po gładkim materiale nie poczujesz żadnych nierówności i wypustek - będzie to skóra licowa. Zamsz i nubuk są skórami szorstkimi ze względu na ich włosie. Oznacz to, że jeśli muśniesz palcami skórę szorstką poczujesz delikatnie układające się, zgodnie z ruchem Twojej dłoni, krótkie włoski. Różnica pomiędzy nubukiem a zamszem jest taka, że skóra zamszowa ma dłuższe włosie od skóry nubukowej. 

Gdzie najlepiej kupić modną skórzaną torbę na ramię

Serdecznie zapraszamy Cię do zakupu solidnej skórzanej torby męskiej w naszym sklepie internetowym: brodrene.eu. Możesz wybierać pomiędzy fasonami, modelami i kolorami solidnych, skórzanych, męskich dodatków. Wybierz, kup i odbierz w wygodnym dla Ciebie miejscu - na pewno się nie zawiedziesz! Jak zyskać pewność, że wybrana przez Ciebie torba będzie odpowiednia? Możesz zamówić skórzaną torbę męską i do 30 dni zwrócić bez podawania przyczyny. W brodrene.eu zwroty są bezpłatne. Wystarczy, że wejdziesz na stronę: szybkiezwroty.pl, wybierzesz nasz sklep i wygenerujesz etykietę. Kolejnym krokiem będzie zaniesienie do paczkomatu i gotowe!