Męskie portfele skórzane

Portfel męski to jeden z najważniejszych i nieodłącznych elementów męskiej galanterii skórzanej. Większość panów nie wyobraża sobie życia bez podręcznego, męskiego portfela skórzanego, w którym można pomieścić oprócz bilonu i gotówki także najważniejsze dokumenty. Wybierając męski, skórzany portfel warto zwrócić uwagę na jego pojemność i wygodę użytkowania, ale także i na to, by był stylowy i wpisywał się w charakter stylizacji, jaki wybieramy na co dzień.

Filtry wyszukiwania

Cena
Miejsce na dowód rejestracyjny
Kolekcja

Skórzany portfel Brodrene idealny na co dzień

Skórzane portfele Brodrene to świetna alternatywa dla nowoczesnych, zabieganych panów, dla których oprócz praktyczności i odpowiedniej pojemności olbrzymią rolę spełnia także jakość materiału, z którego akcesoria zostały wykonane. Wszystkie męskie portfele Brodrene są produkowane w pracowniach na terenie Polski, z wysokiej jakości skóry naturalnej, o unikalnym designie, łączącym w sobie nowoczesny styl i klasyczne wartości. Stawiamy na produkty, które opierają się na sprawdzonych i cenionych przez klientów wzorach, służących niezależnie od zmieniających się trendów.

Slim wallet to alternatywa dla aktywnych

Portfele Brodrene slim wallet zaprojektowane zostały w duchu minimalizmu, trosce o środowisko naturalne oraz komfort naszych klientów. Skórzane portfele slim wallet Brodrene ograniczają potrzebę noszenia banknotów, wizytówek czy innych dokumentów, które nie dość, że nie zawsze są niezbędne, to często przez swa objętość prowadzą do nieestetycznego odkształcenia się kieszeni marynarki czy spodni, w którym portfel jest przechowywany. Cienki portfel skórzany Brodrene to doskonały gadżet dla nowoczesnego, eleganckiego mężczyzny – z powodzeniem może służyć także jako wizytownik, doskonale prezentujący się na spotkaniu służbowym czy też delegacji. Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu wnętrzu męski portfel Brodrene z powodzeniem pomieści wszystkie karty i potrzebne dokumenty w jednym miejscu. Skórzane portfele Brodrene świetnie leżą w dłoni, a dzięki swoim wymiarom swobodnie zmieszczą się w kieszeniach spodni i marynarki. Męskie portfele Brodrene świetnie sprawdzą się również jako prezent dla bliskiej osoby. Możesz wybierać spośród klasycznych kolorów, takich jak czerń i brąz lub postawić na nowoczesne odcienie takie jak zieleń, czerwień czy niebieski.

Skórzany portfel z bilonówką dla miłośników klasyki

W codziennych sytuacjach często zdarza się, że potrzebujemy bilonu - podczas parkowania, zakupów w sklepie czy kupowania biletów autobusowych. W takiej sytuacji sprawdzi się niewielka, skórzana bilonówka, która swobodnie mieści się w kieszeni ulubionych spodni. Bilonówka została stworzona z jednego kawałka skóry, dzięki czemu pozostaje trwała i odporna na negatywnie działanie czynników mechanicznych. Bilonówka Brodrene dostępna jest w zestawach ze skórzanym portfelem slim wallet. Możesz wybrać skórzaną bilonówkę w takim samym lub kontrastowym kolorze. Świetną opcją jest zakup modelu cienkiego portfela skórzanego slim wallet z dopinaną do niego bilonówką – w ten sposób zyskujesz pewność, że zarówno karty, jak i gotówka są bezpieczne na swoim miejscu, zawsze przy Tobie.

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS