Męskie portfele skórzane

Męskie portfele skórzane Duży portfel skórzany to niezbędny element w garderobie każdego eleganckiego mężczyzny. Jest on niezwykle ważny szczególnie, jeśli w ciągu dnia potrzebujesz kart płatniczych, dokumentów i pieniędzy. Postaw na styl i elegancję, zainwestuj w solidny portfel męski skórzany Brødrene.  Portfele na karty portfele męskie skórzane  Elegancki portfel męski to jednocześnie świetny organizer na karty płatnicze....
Męskie portfele skórzane Duży portfel skórzany to niezbędny element w garderobie każdego eleganckiego mężczyzny. Jest on niezwykle ważny szczególnie, jeśli w ciągu dnia potrzebujesz kart płatniczych, dokumentów i pieniędzy. Postaw na styl...
Męskie portfele skórzane Duży portfel skórzany to niezbędny element w garderobie każdego eleganckiego mężczyzny. Jest on niezwykle ważny...

Męskie portfele skórzane

Męskie portfele skórzane Duży portfel skórzany to niezbędny element w garderobie każdego eleganckiego mężczyzny. Jest on niezwykle ważny szczególnie, jeśli w ciągu dnia...
Filtruj

36
produktów

Widok
Sortuj

Męskie portfele skórzane

Duży portfel skórzany to niezbędny element w garderobie każdego eleganckiego mężczyzny. Jest on niezwykle ważny szczególnie, jeśli w ciągu dnia potrzebujesz kart płatniczych, dokumentów i pieniędzy. Postaw na styl i elegancję, zainwestuj w solidny portfel męski skórzany Brødrene. 

Portfele na karty portfele męskie skórzane 

Elegancki portfel męski to jednocześnie świetny organizer na karty płatnicze. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na zakup cienkiego portfela slim wallet ze względu na jego funkcjonalność i przy tym niewielkie gabaryty. Skórzany portfel cienki slim wallet jest dużo bardziej smuklejszy od dużego portfela skórzanego męskiego. Dzięki temu cienki portfel skórzany męski jest właściwie niewidoczny w kieszeni spodni, czy marynarki.

Skórzany portfel męski to świetny dodatek do każdej męskiej stylizacji

Portfel męski skórzany to klasyczny dodatek do każdej codziennej stylizacji. To właśnie szczegóły stroju tworzą spójną całość. Dzięki nim możesz poczuć się pewnie i ekskluzywnie. Dodatkowo elegancki skórzany męski portfel świetnie prezentuje się trzymany w dłoni podczas spotkania biznesowego lub służbowego wyjazdu. 

Portfel męski skórzany jaki wybrać?

Skórzany portfel męski to pewnego rodzaju atrybut każdego eleganckiego mężczyzny. Zmieścisz w nim wszystkie najpotrzebniejsze karty płatnicze, dokumenty oraz gotówkę. Niektóre modele mają dodatkowo przezroczyste przegródki, przeznaczone na zdjęcia Twoich najbliższych. Zastanawiając się, jaki portfel skórzany wybrać przede wszystkim zwróć uwagę na swoje potrzeby. Jeśli w ciągu dnia potrzebujesz zaledwie kilku kart w zupełności wystarczy Ci skórzany portfel męski slim wallet. Jeśli jednak niezbędne są Ci dokumenty, gotówka i wiele wizytówek postaw na duży portfel męski skórzany. 

Skórzany portfel męski slim cienki portfel męski

Obecnie portfele cienkie slim są jednym z najczęściej kupowanych produktów galanterii skórzanej. To wszystko za sprawą ich niewielkich gabarytów. Cienkie portfele są niewidoczne na zewnątrz w kieszeniach marynarki czy spodni. Portfele cienkie slim świetnie sprawdzą się podczas eleganckich przyjęć, czy ważnych uroczystości. Będą one wyglądać modnie i stylowo, a przede wszystkim nie będą odznaczać się w kieszeniach gustownego garnituru. W Brødrene znajdziesz cienkie portfele slim wallet zarówno z przegródkami na monety, jak i te całkowicie przeznaczone na karty. Dzięki takim możliwościom możesz wybrać model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. 

Duży portfel męski portfel męski skórzany 

Ogromną zaletą dużych portfeli skórzanych jest ich funkcjonalność. Skórzane portfele męskie duże mają wiele przegród i kieszeni, abyś mógł odpowiednio w ich wnętrzu poukładać wszystkie karty, banknoty oraz najpotrzebniejsze dokumenty. Dodatkowo w dużych portfelach męskich znajdziesz specjalną transparentną przegrodę na zdjęcia twoich najbliższych lub na dowód osobisty. W większości dużych portfeli męskich zmieścisz również dowód rejestracyjny Twojego samochodu. Postaw na duży portfel męski i zawsze miej wszystko, co potrzebne w zasięgu Twojej dłoni.