Portfele rfid

Współczesne czasy wymuszają na nas posiadanie i zapamiętywanie nieraz ogromnej ilości danych. Wiele z nich zapisanych jest w dokumentach tożsamości, czy chociażby na kartach płatniczych. Inwestycja w portfel chroniący przed kradzieżą danych to doskonały pomysł. 

Filtry wyszukiwania

Cena
Kolor

Chroń dane z portfelem RFID

Pozwalając sobie na swobodne i bezpieczne korzystanie z chronionych danych warto zdawać sobie sprawę z tego, w jaki sposób działa technologia RFID i dlaczego warto bronić wrażliwych danych przed jej niepożądanym wpływem. Technologia RFID, oprócz wielu plusów, do jakich z pewnością należą możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych, niesie ze sobą również ciemne strony. Za pomocą specjalnych urządzeń można dzięki niej pozyskać w nielegalny sposób dane, zawarte na kartach płatniczych lub dokumentach. Sklep internetowy Brodrene.eu, wychodząc naprzeciw potrzebom, jakie niesie ze sobą współczesny świat, swoim klientom oferuje elementy galanterii skórzanej, chroniące ich użytkowników przed negatywnym wpływem technologii RFID.

Skórzane portfele z ochroną RFID

Skórzane portfele Brodrene zostały wyposażone w specjalne membrany, blokujące do nich dostęp szkodliwej technologii. Dzięki ich obecności użytkownik, wykorzystujący czytnik RFID nie ma możliwości wykrycia karty zbliżeniowej lub zczytania danych, zawartych w dokumentach. Ochrona RFID została wbudowana w portfele marki Brodrene w taki sposób, że nie wywiera ona wpływu na wagę portfela oraz jego wymiary. Wybierając portfel z ochroną RFID zwróć uwagę przede wszystkim na jakość jego wykonania oraz na materiał, z którego produkt powstał. W ofercie sklepu internetowego Brodre.eu znajdziesz modele portfeli rodzimej produkcji, do których wykonania użyto najwyższej jakości skóry naturalnej, a w procesie szycia najwyższy nacisk położono na dokładne wykończenie każdego elementu.

Stylowe portfele RFID

Portfele Brodrene, posiadające zabezpieczenia, chroniące przed kradzieżą łączą swą funkcjonalność z doskonałym wyglądem i najwyższą jakością. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w rękach każdego, aktywnego mężczyzny. Umieszczając w nich karty płatnicze oraz niezbędne dokumenty zyskują Państwo pewność, że podczas wycieczki, podróży metrem czy zatłoczonym autobusem nie wydarzy się żadna przykra niespodzianka. Wybierając portfele RFID swoje finanse będziesz mieć zawsze pod kontrolą, bez rezygnowania ze stylowego, modnego looku.

Postaw na stylowy portfel z ochroną RFID

Portfele Brodrene RFID oprócz komfortu i poczucia bezpieczeństwa, płynącego z ich użytkowania to także gwarancja modnego wyglądu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo portfele w klasycznym, czarnym kolorze, odcieniach brązu, a także niestandardowych kolorach. Tego typu portfel to doskonały i praktyczny pomysł na prezent dla każdego Pana, niezależnie od zainteresowań oraz wieku. Każdemu z nas zależy na tym, by jego finanse były bezpieczne na swoim miejscu.

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS