Portfele rfid

Portfel RFID Przenoszenie kart płatniczych w portfelu męskim często wiążę się z ryzykiem kradzieży środków pieniężnych z konta bankowego. Dlatego też warto zainwestować w solidny portfel z ochroną kart RFID Secure. Dzięki specjalnej warstwie w portfelu męskim złodziej nie będzie miał możliwości wykonania nieautoryzowanej transakcji za pomocą przenośnego terminalu.  Portfel męski - ochrona RFID - co to znaczy? Portfele z...
Portfel RFID Przenoszenie kart płatniczych w portfelu męskim często wiążę się z ryzykiem kradzieży środków pieniężnych z konta bankowego. Dlatego też warto zainwestować w solidny portfel z ochroną kart RFID Secure. Dzięki specjalnej...
Portfel RFID Przenoszenie kart płatniczych w portfelu męskim często wiążę się z ryzykiem kradzieży środków pieniężnych z konta bankowego....

Portfele rfid

Portfel RFID Przenoszenie kart płatniczych w portfelu męskim często wiążę się z ryzykiem kradzieży środków pieniężnych z konta bankowego. Dlatego też warto zainwestować...
Filtruj

27
produktów

Widok
Sortuj
Portfel męski skórzany...
Pokaż

Produkt niedostępny, powiadom mnie o dostawie:


Stylowy czarny portfel...
Pokaż

Produkt niedostępny, powiadom mnie o dostawie:


Portfel RFID

Przenoszenie kart płatniczych w portfelu męskim często wiążę się z ryzykiem kradzieży środków pieniężnych z konta bankowego. Dlatego też warto zainwestować w solidny portfel z ochroną kart RFID Secure. Dzięki specjalnej warstwie w portfelu męskim złodziej nie będzie miał możliwości wykonania nieautoryzowanej transakcji za pomocą przenośnego terminalu. 

Portfel męski - ochrona RFID - co to znaczy?

Portfele z ochroną RFID Secure zyskują coraz większą popularność. To wszystko za sprawą specjalnej warstwy, która odpowiednio chroni karty płatnicze umieszczone w portfelu męskim przed nieautoryzowaną transakcją.

Zabezpieczenie RFID - na czym polega?

Ochronna warstwa w portfelu męskim RFID sprawia, że przesyłanie fal radiowych przez złodzieja za pomocą przenośnego terminalu jest niemożliwe. Oznacza to, że jeśli oszust zbliży urządzenie do Twojego portfela RFID specjalna powłoka odbije fale radiowe przesyłane przez przenośny terminal. Takim sposobem Twoje środki na koncie bankowym pozostaną bezpieczne na swoim miejscu. 

Portfel męski rfid cienki portfel męski slim wallet

Połączenie cienkiego męskiego portfela z zabezpieczeniem RFID Secure to rozwiązanie idealne. Dzięki niewielkim gabarytom portfel męski slim wallet zmieści się do większości męskich kieszeni spodni, czy marynarek i w dodatku nie będzie ich nieelegancko wypychał. Dodatkowo ochrona kart RFID Secure odpowiednio zadba o bezpieczeństwo Twoich środków pieniężnych na koncie bankowym. Inwestując w cienki portfel męski RFID Secure inwestujesz w klasę i bezpieczeństwo. 

Portfel blokujący RFID - jak wybrać najlepszy?

Ważnym aspektem zarówno podczas wyboru portfela RFID, jak i każdego portfela męskiego jest jego użyteczność. Mianowicie oznacza to, że warto postawić na taki portfel męski, który spełni Twoje oczekiwania i potrzeby.

Przede wszystkim zwróć uwagę na:

  • wielkość portfela męskiego RFID,
  • materiał, z jakiego został zrobiony męski portfel,
  • wygląd portfela męskiego RFID.

Mały portfel męski czy duży portfel męski?

Odpowiednia wielkość portfela męskiego RFID zależy od Twoich potrzeb. Mianowicie, jeśli w ciągu dnia potrzebujesz wielu dokumentów, kart i pieniędzy wybierz duży portfel męski RFID. Jeśli jednak zależy Ci tylko na kilku przegrodach dedykowanych kartom i kieszeni na monety zastanów się nad wyborem małego portfela męskiego.

Portfel męski skórzany - postaw na jakość

Najdłużej i najwięcej wytrzymują solidne portfele skórzane męskie. W sklepie internetowym brodrene.eu stawiamy na najwyżej jakości materiały ze skóry naturalnej, aby portfele męskie posłużyły właścicielom w nienaruszonym stanie przez wiele lat. 

Skórzany portfel męski RFID jest zawsze w modzie

Decydując się na skórzany portfel męski możesz mieć pewność, że nigdy nie wyjdzie on z mody. Jest to dodatek ponadczasowy i niezbędny dla każdego eleganckiego mężczyzny. Skórzany portfel męski to zarówno modny dodatek, jak i niezbędny organizer w ciągu dnia. Wybierając portfel męski RFID inwestujesz w ponadczasowy styl i bezpieczeństwo Twoich środków na koncie bankowym.