Etui na karty

Etui na karty Jeśli jesteś jedną z tych osób, które w portfelu męskim potrzebują mieć tylko kilka kart, dowód osobisty i prawo jazdy postaw na zgrabne i eleganckie etui na karty. Możesz w nim przechowywać również plik wizytówek, czy ważnych karteczek.  Futerał na karty kredytowe - najlepsza alternatywa dla dużych portfeli W dobie płatności bezgotówkowych zapewne coraz rzadziej korzystasz z gotówki na rzecz kart płatniczych....
Etui na karty Jeśli jesteś jedną z tych osób, które w portfelu męskim potrzebują mieć tylko kilka kart, dowód osobisty i prawo jazdy postaw na zgrabne i eleganckie etui na karty. Możesz w nim przechowywać również plik wizytówek, czy...
Etui na karty Jeśli jesteś jedną z tych osób, które w portfelu męskim potrzebują mieć tylko kilka kart, dowód osobisty i prawo jazdy postaw...

Etui na karty

Etui na karty Jeśli jesteś jedną z tych osób, które w portfelu męskim potrzebują mieć tylko kilka kart, dowód osobisty i prawo jazdy postaw na zgrabne i eleganckie etui...
Filtruj

2
produkty

Widok
Sortuj

Etui na karty

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które w portfelu męskim potrzebują mieć tylko kilka kart, dowód osobisty i prawo jazdy postaw na zgrabne i eleganckie etui na karty. Możesz w nim przechowywać również plik wizytówek, czy ważnych karteczek. 

Futerał na karty kredytowe - najlepsza alternatywa dla dużych portfeli

W dobie płatności bezgotówkowych zapewne coraz rzadziej korzystasz z gotówki na rzecz kart płatniczych. Zainwestuj w stylowe męskie etui na karty. Pomieścisz w nim wszystkie niezbędne karty oraz plastikowe dokumenty, takie jak dowód osobisty czy prawo jazdy. Dużym plusem zgrabnych męskich etui na karty są ich gabaryty. Dzięki niewielkim rozmiarom futerał na karty zmieści się w większości kieszeni męskich spodni, czy marynarki. 

W Brødrene szyjemy etui na karty 

Ważnym punktem podczas wyboru skórzanego etui na karty jest weryfikacja jego wykonania. Etui na karty Brødrene nie są klejone. Podczas ich produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości nici, aby futerały na karty posłużyły Ci w nienaruszonym stanie przez wiele lat. 

Etui na karty to również etui na wizytówki

Solidne etui na karty Brødrene może pełnić funkcję praktycznego etui na wizytówki. Dzięki podobnym wymiarom z powodzeniem jedne i drugie możesz nosić ze sobą, prezentując podczas służbowego spotkania biznesowego. 

Ile przegródek powinno mieć dobre etui na karty bankomatowe?

Zastanawiając się nad liczbą przegródek w odpowiednim dla Ciebie etui na karty weź pod uwagę ich funkcjonalność. Jeśli w ciągu dnia potrzebujesz kilkunastu kart płatniczych oraz innych plastikowych dokumentów koniecznie wybierz takie etui na karty, które ma odpowiednią ilość miejsc na karty bankomatowe. Jeśli jednak wiesz, że na co dzień wystarczy Ci zaledwie kilka kart i dokumentów postaw na mniejszy i węższy model etui na karty. 

Skórzane etui na karty - jakie wybrać?

Najważniejsze podczas wyboru idealnego etui na karty są Twoje preferencje i potrzeby. Zwróć  uwagę na liczbę przegród i kieszeni w futerale na karty bankomatowe po to, abyś mógł zmieścić w nim wszystkie Twoje karty płatnicze oraz dokumenty. 

Etui na karty skórzane - rodzaje skór

Zastanów się, z jakiej skóry futerał na karty będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. W Brødrene szyjemy etui na karty zarówno ze skór gładkich, jak i ze skór szorstkich. Zasadnicza różnica pomiędzy nimi występuje w fakturze materiału. Skóra naturalna gładka jest absolutnie gładka, bez nierówności i jakichkolwiek wystających elementów. Skóra naturalna szorstka natomiast jest pokryta krótkimi włoskami, które z łatwością można poczuć muskając materiał opuszkami palców. Ogromną zaletą skór naturalnych szorstkich jest ich modny wygląd. Dlatego inwestując w porządne etui na karty inwestujesz również modny dodatek do każdej stylizacji.

Gdzie kupić portfel męski solidne etui na karty?

Brødrene to polska, rodzinna firma. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty w tym między innymi etui na karty tworzone były z dbałością o każdy szczegół. Decydując się na zakup futerału na karty w naszym sklepie masz pewność, że będzie on solidnie wykonany z dbałością o każdy szczegół.