Portfele męskie

Portfele męskie Portfel skórzany męski to zarówno świetny organizer na najpotrzebniejsze dokumenty, jak i modny dodatek do każdej codziennej stylizacji. Umieszczając wszystkie niezbędne karty płatnicze czy plastikowe dokumenty w jednym miejscu masz pewność, że o żadnym z nich nie zapomnisz. Jaki portfel męski? Szukając odpowiedniego męskiego portfela dla siebie zwróć uwagę na 3 aspekty: wielkość męskiego portfela skórzanego,...
Portfele męskie Portfel skórzany męski to zarówno świetny organizer na najpotrzebniejsze dokumenty, jak i modny dodatek do każdej codziennej stylizacji. Umieszczając wszystkie niezbędne karty płatnicze czy plastikowe dokumenty w jednym...
Portfele męskie Portfel skórzany męski to zarówno świetny organizer na najpotrzebniejsze dokumenty, jak i modny dodatek do każdej codziennej...

Portfele męskie

Portfele męskie Portfel skórzany męski to zarówno świetny organizer na najpotrzebniejsze dokumenty, jak i modny dodatek do każdej codziennej stylizacji. Umieszczając...
Filtruj

41
produktów

Widok
Sortuj

Portfele męskie

Portfel skórzany męski to zarówno świetny organizer na najpotrzebniejsze dokumenty, jak i modny dodatek do każdej codziennej stylizacji. Umieszczając wszystkie niezbędne karty płatnicze czy plastikowe dokumenty w jednym miejscu masz pewność, że o żadnym z nich nie zapomnisz.

Jaki portfel męski?

Szukając odpowiedniego męskiego portfela dla siebie zwróć uwagę na 3 aspekty:

  • wielkość męskiego portfela skórzanego,
  • liczba przegród w skórzanym portfelu męskim,
  • materiał, z jakiego jest uszyty męski portfel. 

No właśnie - uszyty, czyli nie sklejony. Szczególnie dokładnie sprawdź tę cechę męskiego portfela skórzanego przed zakupem. Solidnie szyty portfel męski skórzany na pewno świetnie sprawdzi Ci się na co dzień. 

Jaka wielkość skórzanego portfela męskiego będzie odpowiednia?

Biorąc pod uwagę kryterium wielkości portfela męskiego najważniejsza jest jego praktyczność. Wiele zależy od tego, czy wolisz płacić kartą, czy gotówką oraz ilu kart i dokumentów realnie. Jeśli potrzebujesz mieć przy sobie tylko kartę płatniczą, dowód osobisty oraz prawo jazdy cienki portfel męski slim wallet w zupełności wystarczy, by sprostać wyzwaniom Twojego dnia. Jeśli jednak wiesz, że na co dzień używasz kilku kart, a także musisz mieć przy sobie dowód rejestracyjny, wtedy warto zainwestować w duży męski portfel skórzany, który pomieści wszystkie niezbędne dokumenty. 

Jak dużo przegródek na karty powinien mieć najlepszy portfel męski?

Elegancki portfel męski powinien mieć tyle przegródek na karty, ile potrzebujesz. Zawsze pamiętaj jednak, aby skórzanego portfela męskiego zbytnio nie wypychać, zabezpieczając go przed nieodpowiednim ułożeniem. Świetnym rozwiązaniem dla panów, którzy na co dzień zakładają garnitur, jest skórzany cienki portfel męski slim wallet. Dzięki niewielkim gabarytom taki portfel męski jest praktycznie niewidoczny w kieszeni marynarki czy spodni. W sklepie internetowym brodrene.eu możesz zamówić zarówno duże skórzane męskie portfele, jak i nieco mniejsze, bardziej płaskie wersje cienkich portfeli męskich slim wallet. 

Materiały, z jakich szyjemy portfele męskie Brødrene 

Podczas produkcji męskich portfeli Brødrene stawiamy na jakość materiałów i solidność wykonania. Dlatego też portfele męskie szyjemy ze skóry naturalnej pokrytej dodatkową ochronną warstwą. W naszym katalogu męskich portfeli skórzanych znajdziesz modele ze skóry licowej, zamszu, nubuku i skóry vintage. Wszystkie skóry naturalne stosowane do produkcji portfeli męskich spełniają najwyższe standardy użytkowania i trwałości. Przy odpowiedniej pielęgnacji skóry portfel męski posłuży w nienaruszonym stanie przez lata. 

Portfel męski zapinany skórzane portfele męskie

Skórzane męskie portfele zapinane są najczęściej na patkę, nap lub zatrzask. Taki dodatek do portfela męskiego skórzanego sprawia, że Twoje karty i pieniądze nie wypadną podczas ich przenoszenia w torbie czy kieszeni. Dodatkowo eleganckie zapięcie w portfelu na patkę jest pewnego rodzaju atrybutem stylowego męskiego portfela skórzanego. Dzięki niemu portfel męski wygląda gustownie i modnie.