Cienkie portfele slim

Cienkie portfele slim Wypchane po brzegi kieszenie męskich spodni czy marynarek już dawno odeszły w mroki niepamięci. Moda, oprócz dobrego wyglądu, powinna zapewniać pełną użytkowość dodatków. Z tego też powodu sympatię użytkowników zyskały cienkie portfele męskie slim, w których możesz zmieścić kilka kart, dokumenty, a nawet bilon - najważniejsze elementy zawartości męskiego portfela slim wallet, przydatne podczas każdego dnia....
Cienkie portfele slim Wypchane po brzegi kieszenie męskich spodni czy marynarek już dawno odeszły w mroki niepamięci. Moda, oprócz dobrego wyglądu, powinna zapewniać pełną użytkowość dodatków. Z tego też powodu sympatię użytkowników...
Cienkie portfele slim Wypchane po brzegi kieszenie męskich spodni czy marynarek już dawno odeszły w mroki niepamięci. Moda, oprócz dobrego...

Cienkie portfele slim

Cienkie portfele slim Wypchane po brzegi kieszenie męskich spodni czy marynarek już dawno odeszły w mroki niepamięci. Moda, oprócz dobrego wyglądu, powinna zapewniać...
Filtruj

16
produktów

Widok
Sortuj
Męski skórzany portfel...
Pokaż

Produkt niedostępny, powiadom mnie o dostawie:


Męski skórzany portfel slim...
Pokaż

Produkt niedostępny, powiadom mnie o dostawie:


Cienkie portfele slim

Wypchane po brzegi kieszenie męskich spodni czy marynarek już dawno odeszły w mroki niepamięci. Moda, oprócz dobrego wyglądu, powinna zapewniać pełną użytkowość dodatków. Z tego też powodu sympatię użytkowników zyskały cienkie portfele męskie slim, w których możesz zmieścić kilka kart, dokumenty, a nawet bilon - najważniejsze elementy zawartości męskiego portfela slim wallet, przydatne podczas każdego dnia. 

Męskie portfele skórzane - niezbędne organizery na co dzień

Modny skórzany portfel męski to niezbędny dodatek do każdej stylizacji. Pamiętaj jednak, że wypchane po brzegi duże portfele męskie już dawno nie są na topie. Obecnie kultowe stają się eleganckie cienkie portfele męskie slim wallet, które są praktycznie niewidoczne w kieszeniach spodni czy marynarki.

Cienki portfel męski slim to dyskretny portfel skórzany 

Portfele na karty świetnie sprawdzają się również podczas ważnych uroczystości, gdzie elegancja to dominujący element stylizacji. Cienkie portfele męskie slim wallet są świetnym zamiennikiem dużych, często nieporęcznych portfeli męskich. W męskich portfelach skórzanych slim wallet zmieścisz najpotrzebniejsze karty, dokumenty i pieniądze. Dzięki temu na ważnej uroczystości będziesz miał ze sobą niezbędne rzeczy. Dodatkowo, dzięki niewielkim gabarytom, mały portfel męski slim wallet będzie zupełnie niewidoczny w kieszeniach spodni, czy marynarki od garnituru. 

Mały portfel męski portfel skórzany - jaki portfel kupić?

Inwestując w skórzany portfel męski szczególnie zwróć uwagę na jego wielkość, rodzaj skóry naturalnej oraz liczbę przegród. 

Mały portfel męski czy duży portfel męski?

Wybierając rozmiar skórzanego portfela męskiego przede wszystkim zastanów się, jak dużo kart, dokumentów i pieniędzy będziesz w nim przenosił. Jeśli w ciągu dnia potrzebujesz kilkunastu kart, dowodu rejestracyjnego, wizytówek, banknotów i monet postaw na duży skórzany portfel męski, który pomieści wszystkie te rzeczy. Jeśli jednak na co dzień korzystasz tylko z kilku kart i pieniędzy mały skórzany portfel męski slim wallet będzie wystarczający. Na pewno umieścisz w nim najpotrzebniejsze karty płatnicze, dowód osobisty, prawo jazdy oraz pieniądze. 

Cienki portfel męski slim wallet - z jakiej skóry naturalnej?

Skóry naturalne dzielą się na dwa główne rodzaje: skóry gładkie oraz skóry szorstkie. Bardzo łatwo je rozróżnić za pomocą dotyku. Mianowicie wystarczy, że opuszkami palców muśniesz materiał skórzanego męskiego portfela. Jeśli pod palcami poczujesz całkowicie gładki materiał, bez nierówności, będzie to skóra naturalna gładka. Jeśli jednak podczas dotykania tkaniny poczujesz delikatne włoski - wtedy będziesz miał do czynienia z szorstką skórą naturalną. Zarówno skóra naturalna gładka, jak i skóra naturalna szorstka potrzebują pielęgnacji innymi preparatami do skór. Skóra naturalna szorstka wymaga nieco więcej troski od skóry gładkiej, ale za to odwdzięcza się nietuzinkowym wyglądem. Oznacza to, że każdy skórzany portfel męski z zamszu będzie miał inne przetarcia czy delikatne ryski. Decydując się na portfel męski z szorstkiej skóry możesz mieć pewność, że będzie on jedyny i niepowtarzalny.