Portfel i etui na karty i dokumenty

Współcześnie posiadamy przy sobie coraz większą ilość danych, zapisanych na kartach płatniczych i elektronicznych dokumentach. Ich niezliczona ilość powoduje w nas coraz większą potrzebę ich segregacji oraz takiego uporządkowania, by najważniejsze z nich były od razu na wyciągnięcie ręki. 

Filtry wyszukiwania

Cena
Miejsce na dowód rejestracyjny
Kolekcja

Slim wallet – idealny dla fanów bezgotówkowych płatności

Slim wallet to doskonała alternatywa dla fanów bezgotówkowych płatności, pragnących mieć przy sobie wszystkie najważniejsze środki płatnicze oraz dokumenty. W dobie cyfryzacji i natychmiastowego przepływu informacji często rezygnujemy z noszenia przy sobie tradycyjnego portfela. Oprócz kart płatniczych przy sobie nosimy dowód osobisty, prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny ułożone w taki sposób, by dostęp do nich był bardzo łatwy. Doskonałą alternatywą dla nieraz nieporęcznych, rozkładanych portfeli są portfele typu slim wallet, które z łatwością mieszczą najważniejsze dokumenty. Coraz więcej mężczyzn zamiast kupować klasyczne portfele sięga po etui na karty i dokumenty. Idealnie, by etui na karty prócz zapewniania komfortu noszenia w odpowiedni sposób chroniło karty przed odkształceniem, złamaniem, czy zawilgoceniem. Odpowiednio dobrane etui na karty może zastąpić cienki portfel slim wallet, który sprawdzi się również wtedy, gdy będziesz potrzebować gotówki.

Jak wybrać idealne etui na karty?

Podczas wyboru portfela slim wallet lub etui na karty warto wziąć pod uwagę przede wszystkim kryterium ich jakości. By mogło służyć nam przez wiele sezonów, etui na karty oraz portfele typu slim wallet powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zwróć uwagę na grubość skóry oraz jej fakturę. W internetowym sklepie Brodrene.eu znajdziesz portfele oraz etui na karty slim wallet wykonane ze skóry naturalnej, w ciekawym, męskim stylu, z przeszyciami, nadający jej charakerystycznego, męskiego rysu. Produkty Brodrene są szyte w całości na terenie Polski, a ich projektowanie oparte w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych, aktywnych mężczyzn. Wybierając slim wallet Brodrene zyskujesz pewność wyboru produktu, który nie tylko będzie spełniał swoje założone funkcje, ale i doskonale prezentował się w dłoni podczas codziennych sprawunków oraz biznesowych spotkań. Warto zaznaczyć, że im wyższa jakość elementów galanterii skórzanej, tym większa pewność, że produkt będzie użytkowany przez wiele sezonów, stanowiąc element męskiej galanterii, z którym niełatwo się rozstać każdemu nowoczesnemu mężczyźnie.

Etui na karty – dla aktywnych mężczyzn

Kompaktowa forma skórzanego portfela slim wallet sprawia, że łatwo pomieścić go w kieszeni marynarki lub spodni. Niewielka forma i szereg walorów estetycznych portfela sprawiają, że nawet po włożeniu do kieszeni marynarki lub spodni nie ulegną odkształceniu. Etui na karty – slim wallet to doskonały wybór dla aktywnych osób, stawiających na wygodę użytkowania oraz funkcjonalność. Niewielkie rozmiary produktu sprawiają, że z łatwością można pomieścić je w podręcznej torbie na ramię, saszetce lub męskiej listonoszce.

Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw


Newsletter

Zyskaj 5% na zakupy

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie? Dołącz do Naszego newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw

X

Co nowego?

Aktualności

Nie dodano kanału RSS